Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Žvakelė negimusiems (0)

2015-10-23 21:49 | Airinas Jermolajevas
091210 047

Nuotrauka – www.efoto.lt

Šiais metais vėl organizuojama pilietinė akcija ,,Renkuosi gyvybę“, kurios metu visos Lietuvos žmonės kviečiami uždegti po žvakutę praėjusiais metais dėl abortų gyvybės netekusiems kūdikiams. Akcija visoje Lietuvoje vyks tą pačią dieną ir tą pačią valandą – spalio 29 d., ketvirtadienį, 19 val. Kviečiame visus aktyviai į ją įsitraukti. Prieš Vėlines rengiama akcija siekiama parodyti, kad kiekvienas pradėtas kūdikis turi teisę gimti, o kiekviena kūdikio besilaukianti mama turi teisę sulaukti pagalbos. Skaičiai rodo, kad kasdien ir net ne po kartą įvykdomas baisus nuosprendis – nutraukiama užsimezgusi vaiko gyvybė. Kasmet Lietuva dėl abortų praranda apie 6000 pradėtų kūdikių.

   Tūkstančiai žvakučių įvairiuose Lietuvos miestuose ir miesteliuose sužibs prisimenant tas gležnas, motinos įsčiose užsimezgusias gyvybes, kurios taip ir neišvydo dienos šviesos, nes mamos pasirinko abortą. Šia akcija taip pat siekiama paraginti žmones branginti ir saugoti žmogišką gyvybę bei suteikti moterims reikalingą pagalbą, kurios negavimas gali būti viena iš aborto priežasčių.
Akcijos iniciatoriai bei jų draugai sieka atkreipti dėmesį, kad norint mažinti abortų skaičių, būtina padėti besilaukiančioms moterims ir nepalikti jų vienų lemiamą akimirką. Ir tuomet, kai jos rinksis tarp gyvenimo ir mirties, tarp augančio vaiko ir netekties skausmo, tarp motinystės ir vienatvės, jos tvirčiau rinksis gyvybę. Abortas – tai ne tik negimusio vaiko gyvybės nutraukimas: moksliniai tyrimai rodo, kad abortas daro didelę žalą ir mamos fizinei bei psichinei sveikatai. Tad padėdami mamai, mes saugome vaiko gyvybę, o gindami negimsį kūdikį, mes saugome moterį.
Norėdami prisijungti prie akcijos ir gauti daugiau informacijos, kreipkitės į Editą Gailiūtę, Laisvos visuomenės instituto projektų koordinatorę, tel.: +370 679 29 323 arba el. paštu edita.gailiute@gmail.com.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.