Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Apie mus

2014-02-01 22:11 | krastietis.lt

APIE MUS

kraštietis.lt yra ne pelno siekiantis projektas, skirtas Raseinių krašto gyventojams. Mes suteikiame Jums galimybę naudotis tinklapiu ir jo paslaugomis nemokamai. Čia pateikiamos įvairios krašto naujienos, kultūrinių renginių anonsai ir kita aktuali informacija lankytojams. Visi dirbantys prie šio projekto negauna atlygio. Tad esame nepriklausomi ir nešališki. Jei turi idėjų ir nori prisidėti prie mūsų, rašyk info@krastietis.lt

AUTORINĖS TEISĖS

kraštietis.lt pasilieka visas autorines teises ir kitas nuosavybės teises į bet kokį tinklalapio turinį, tinklalapio dizainą (layout) ir t.t. Perspausdindami, cituodami ar kitaip platindami kraštietis.lt tinklalapyje skelbiamą turinį Jūs turite gauti mūsų raštišką sutikimą ir įdėti nuorodą į pirminį informacijos šaltinį (mūsų logotipą ir nuorodą vedančią į www.kraštietis.lt). Jei patalpinate kraštietis.lt tinklalapyje tam tikrą informaciją (komentarus, nuomones, nuotraukas, video ar kitą informaciją), Jūs suteikiate mums, visur ir visam laikui galiojančią teisę šį turinį bet kokiu būdu naudoti, kopijuoti, padaryti jį viešai prieinamu ar išimti iš tinklalapio.

DRAUDIMAI

Tinklapyje draudžiama skatinti tautinę, rasinę, religinę ar socialinę neapykantą, prievartą bei diskriminacijos kurstymą, šmeižtą ir dezinformacija. Tinklalapio lankytojams ir vartotojams draudžiama talpinti bet kokio pobūdžio informaciją, kuri pažeidžia kitų asmenų orumą, garbę, teisę į privatumą, nuosavybės teisę bei kitas konstitucines asmens teises. Taip pat draudžiama talpinti informaciją, kurios skleidimas prieštarauja Lietuvos Respublikos teisės aktų nuostatoms. Vartotojams draudžiama kenkti tinklalapio sklandžiam veikimui bei trukdyti kitiems juo naudotis.

KOMENTARAI

kraštietis.lt neredaguoja skaitytojų komentarų, tai yra tik skaitytojų sukurtas turinys. Tačiau prižiūri komentarus ir pašalina netinkamus – vulgarius, skatinančius smurtauti, grasinančius, užgaulius, tikrovės neatitinkančius, reklaminius, rašomus ne į temą, piktavalius ir t.t. Esant Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymiams ar teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, mes perduodame visą turimą informaciją apie vartotoją atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.