Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Žemės ūkio rūmų pirmininkas A. Stančikas lankysis Raseiniuose (0)

2015-02-13 11:06 | Arvydas Nekrošius

zemes ukis

Žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas, siekdamas kuo geriau įgyvendinti vieną svarbiausių Rūmų tikslų – atstovavimą ūkininkams ir kaimo žmonėms – organizuoja susitikimą su Raseinių rajono žemdirbiais. Susitikimo metu bus pristatoma Žemės ūkio rūmų veikla tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu lygiu – bus aptariamos Tarybos ir Prezidiumo posėdžiuose iškeltos problemos, valdžios institucijoms teikiami pasiūlymai, Žemės ūkio rūmų veikla tarptautinėse organizacijose, bendradarbiavimas su užsienio partneriais ir laimėjimai ginant Lietuvos žemdirbių interesus ES institucijose. Pirmininkas mielai atsakys į visus iškilusius klausimus – susitikime laukiamos diskusijos, iniciatyvūs ir aktyvūs žemės ūkio sektoriuje dirbantys ar juo besidomintys žmonės. Tam, kad diskusijos neužsitęstų per ilgai, ir būtų aptarta kaip įmanoma daugiau aktualijų, kviečiame klausimus pasiruošti iš anksto.

Susitikimas vyks 2015 m. vasario 17 d. (antradienį), 15.00 val. Maironio g. 38, Raseinių krašto bendrijos salėje. Maloniai kviečiame dalyvauti.

LR ŽŪR atstovė spaudai
Roberta Bukšnytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.