Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Žemės ūkio rūmų 90-metį paminėjome ir Raseinių rajone (0)

2016-07-15 10:17 | Arvydas Nekrošius

betygala

Lyja vis lyja, kad šventės nesugadintų, taip galvojau rengdama LR Žemės ūkio rūmų jubiliejų savo gimtame krašte Raseiniuose.

Šventė buvo organizuota nuostabiame ir dar praeitį menančioje vietoje –Betygaloje. Čia mielai mus priėmė bendruomenės pirmininkė – Gema Račienė. Bendruomenės pirmininkės ir aktyvių bendruomenės narių dėka atkurtas senasis Betygalos valsčiaus pastatas, kuriame šiandien – bendruomenės namai.

Liepos 12 diena išaušo saulėta diena. Gamta padovanojo to ko labai tikėjausi – saulės.

Į šventės minėjimą atvyko rajono ūkininkai, bendruomenių atstovai, LR Seimo narys E. Jonyla ir LR Žemės ūkio rūmų pirmininkas A. Stančikas.

Kartu su moterų – skaitytojų klubo ,,Gijos“ narėmis ir vadove Nijole bei Betygalos bendruomenės vaidilutėmis ir nepakartojamojo Konstantino kapela surengėme LR Žemės ūkio rūmų 90-mečiui paminėjimą ,,Veidu eik į žemę“ (J. Marcinkevičius).

stancikas

Pristatėme žemės ūkio rūmų veiklą, o po to buvo skaitomos J. Marcinkevičiaus eilės, kurios buvo apipintos gražiomis liaudies dainomis ir muzika. Meninei programai pasibaigus, renginio vedėja pakvietė dalyvius pasivaišinti pačių ūkininkų išaugintų ir pagamintomis vaišėmis.

Prie vaišių stalo buvo kalbama apie šių dienų problemas žemės ūkyje, o taip ir sveikinimai padėjusiems surengti gražią šventę.

LR Žemės ūkio rūmų žemdirbių savivaldos organizatorė Raseinių rajone
Skaidrutė Žuvelaitienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.