Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ypatingas palaiminimas motinoms iš Šiluvos Dievo Motinos šventovės (0)

2020-05-04 19:59 | Gitana Martinavičienė

Pirmąjį gegužės sekmadienį, švenčiant Motinos dieną, už visas gyvas ir amžinybėn iškeliavusias mamas buvo meldžiamasi Šiluvoje – Kauno arkivyskupijos širdyje, kurią prieš daugiau nei keturis šimtmečius išsirinko pati Dievo Motina. Šiluvos garsas dėl vieno pirmųjų Europoje Mergelės Marijos su Kūdikiu apsireiškimų ir šiandien sklinda ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje.

Vidudienį vykusias šventąsias Mišias transliavo LRT televizija bei Marijos radijas, jas aukojo paskirtasis Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas. Atliepdamas į šiandienos Evangeliją, homilijoje ganytojas Šiluvos šventovę sulygino su Lietuvos Dangaus vartais, žyminčiais nepaprastą apsireiškimo stebuklą ir per Mariją atvertais tiesiai Dievui.

Eucharistijos šventimą savo profesionaliais balsais puošė mišrus jaunimo choras EXAUDI iš Kauno, vadovaujamas Vitos Liaudanskaitės-Vaitkevičienės.

Pabaigoje buvo teikiamas ypatingas palaiminimas visoms motinoms ir dėkojama visiems prisidėjusiems, kad tai įvyktų.

Šv. Mišių transliacijos įrašą galima peržiūrėti LRT mediatekoje: https://www.lrt.lt/mediateka/irasas/2000103682/motinos-diena-sv-misiu-tiesiogine-transliacija-is-siluvos-koplycios

Šiluvos šventovės informacija

Linos Urbonienės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.