Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Vytauto Vinco Dambausko tapybos darbų paroda (0)

2016-02-12 10:27 | Arvydas Nekrošius

Vytautas-Vincas-Dambauskas

Vasario 18 d. 16.00 val. Raseinių rajono kultūros centro meno galerijoje vyks Vytauto Vinco Dambausko tapybos darbų parodos atidarymas. Paroda veiks iki balandžio 1 d.

damb (2)

Dailininkas Vytautas Vincas Dambauskas gimė ir nuolat gyvena Klaipėdoje. Baigė K. Donelaičio vidurinę mokyklą, Telšių taikomosios dailės technikumą ir Vilniaus valstybinį dailės institutą. Dirbo pramoninio dizaino srityje. Parodose dalyvauja nuo 1976 metų. Menininko darbų (be Lietuvos) yra Rusijoje, Vokietijoje , Olandijoje. Pastaruoju metu dailininkas daug piešia, tapo akrilu ant drobės ir kartono. Grafikos darbai atlikti pieštuku, vienetiniai, įrėminti po matiniu stiklu. Kartais į piešinius įveda akvarelę. Didžioji dalis darbų – tai vidinio pasaulio vaizdai, išgyvenimai, šiek tiek kitoks mus supančios būties suvokimas, noras pasidalinti savo vizijomis. Vyraujančios šiltos spalvos nuteikia optimistiškai. Darbai tolimi nuo realizmo, todėl linija ir spalva, abstraktūs vaizdai, laisvas minties polėkis leidžia savaip interpretuoti kiekvieną kūrinį.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.