Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Tarptautinio piešinių konkurso „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ diplomantai (0)

2016-06-08 11:39 | krastietis.lt

apdovanojimai

Tarptautinis vaikų piešinių konkursas „Išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą“ vyksta 25-erius metus. Jo iniciatorė ir organizatorė direktorė Regina Kliminskienė. Konkursui buvo pateikta 1193 piešinių, net iš 7 pasaulio šalių, tokių, kaip kaimyninė Latvija, Lenkija, Baltarusija bei tolimesnių, kaip Indija, Kinija, Jungtinės Amerikos Valstijos ir, žinoma, iš Lietuvos. Apdovanota 100 diplomantų iš 4 amžiaus grupių nuo mažiausiųjų 4-mečių iki 19-mečių. Vaikus konkursui rengė 217 pedagogų iš 109 ugdymo įstaigų.

Konkurso tikslas – ugdyti jaunąjį kūrėją, kuriam svarbiausias kūrybinio įkvėpimo šaltinis būtų Gamta. Tai paskatinimas vaikams atidžiau žvalgytis gamtoje, stengiantis ją pažinti, suprasti, išgirsti pačią slapčiausią gamtos kalbą. Tai siekis per kūrybą esmingiau priartėti prie Gamtos, užmegzti emocinį ryšį su mus supančia aplinka. Tai tylioji strategija, pamažu vedanti į amžinąją atsakomybę už mus supantį pasaulį ir didį jo stebuklą – gyvybę.

Jaunuosius autorius į ankstyvosios kūrybos kelią kaip visuomet lydėjo jų auklėtojos ir mokytojai. Juos pasitiko nuostabi, rami, paukštelių čiulbesio pripildyta, žalumoje paskendusi mokykla ir jos bendruomenė. Buvo daug laiko pasigrožėti aplinka, čia auginamais gyvūnėliais, pasivaišinti arbata ir apžiūrėti geriausių piešinių parodą.

Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvavo LR seimo narys Povilas Urbšys bei Ramūno Karbauskio fondo atstovė dovanojo vaikams knygeles. Diplomais ir prizais buvo apdovanoti visi geriausieji jaunieji dailininkai. Taip pat padėkomis apdovanojo ir mokytojus, paskatinusius ir padėjusius vaikams kurti gamtos tema.

urbsys

Skirtingose amžiaus grupėse dalyvavo ir Raseinių rajono vaikai su savo piešiniais. Diplomantais tapo net keturi vaikai – Benas Mackevičius (4 m.) su darbu „Pempė“, jaunasis menininkas lanko Raseinių lopšelį-darželį  „Liepaitė“, aulėtoja Rasa Kačiušienė. Darina Masučaitė  (6 m.) su darbu „Oi, tos pelės“, jaunoji menininkė lanko Raseinių lopšelį-darželį „Liepaitė“, pedagogė Albina Kunigonienė. Gabrielė Pašvenskaitė (4 m.) su darbu „Gandrai sugrįžo“, jaunoji menininkė lanko Raseinių lopšelį-darželį „Liepaitė“, aulėtoja Rasa Kačiušienė. Apdovanota ir Vytautė Beinoriūtė  (9 m.) už kūrinį „Baltas arklys“, Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinė, mokytoja Dalia Rapalytė.

Gabrielė Pašvenskaitė (4 m.)

Gabrielė Pašvenskaitė (4 m.)

„Baltas arklys“

„Baltas arklys“

Vytautė Beinoriūtė

Vytautė Beinoriūtė (9 m.)

Sveikiname mūsų dailės studijos diplomantus ir linkime toliau kurti ir skinti laurus piešinių konkursuose.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.