Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Vyko Lietuvos ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus ataskaitinis susirinkimas (0)

2018-03-03 11:17 | Gitana Martinavičienė

Kovo 2 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos salėje vyko Lietuvos ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus ataskaitinis susirinkimas. Jo metu rajono ūkininkai aptarė 2017 metų Raseinių skyriaus veiklą, kurią susirinkusiesiems pristatė Raseinių skyriaus pirmininkas Rimas Gunevičius. Savo patirtimi ir pasiūlymais pasidalino Šiaulių krašto ūkininkų sąjungos pirmininkas Raimundas Juknevičius. Susirinkusieji taip pat išklausė svečių ir paslaugas siūlančių įstaigų atstovų pasisakymus.

Susirinkimo metu ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus nariai vienbalsiai patvirtino 2017 m. veiklos ir finansines ataskaitas, bei priėmė sprendimą padidinti Lietuvos ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus nario mokestį iki 0,50 Eur/ha. Visi sutarė, kad reikia aktyviai ginti savo interesus ir dar labiau susitelkti bendros gerovės labui.

Ūkininkų sąjungos Raseinių skyriaus nariai apgailestavo, kad susirinkime nedalyvavo, į jį kviesti, Raseinių rajono savivaldybės atstovai.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.