Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VTEK sprendimas žirgų lenktynėms Raseiniuose netrukdys (0)

2016-03-31 08:55 | Arvydas Nekrošius

IMG_2771

Raseinių rajono savivaldybė pasirašė koncesijos sutartį su Raseinių hipodromo valdymo ir naudojimo koncesijos suteikimo konkursą laimėjusia įmone, tokiu būdu atverdama visus kelius pirmąsias metų žirgų lenktynes organizuoti jau gegužės 1 d.

Konkursą laimėjęs UAB „Žirgo startas“ penkerius metus rengs žirgų lenktynes Raseinių hipodrome, šiemet ketinama organizuoti devynis renginius.

„Koncesijos sutartį pasirašėme tik praėjus keturiems mėnesiams po laimėto konkurso, tad džiugu, kad baigėsi laukimo laikotarpis, – teigė Evelina Kolbasnik, vienintelė „Žirgo starto“ akcininkė. – Apmaudu, kad visa tai užsitęsė, tačiau dabar mums atrištos rankos ir galime visiškai atsiduoti naujam projektui, o darbą žiūrovai įvertinti galės jau netrukus.“

Žirgų lenktynės Raseinių hipodrome bus organizuojamos nepaisant nepalankaus Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) sprendimo.

VTEK vieną tyrimą nutraukė, aiškindamasi, ar E. Kolbasnik nepažeidė viešųjų ir privačių interesų būdama ir „Žirgo starto“ akcininke, ir Raseinių hipodromo direktore.

„Tokio sprendimo ir tikėjausi, nes konkurso procedūros buvo vykdomos absoliučiai skaidriai“, – pabrėžė E. Kolbasnik.

Tačiau kitame tyrime įžvelgė E. Kolbasnik pažeidimą. Tyrimo metu nustatyta, kad E. Kolbasnik konkurso komisijos posėdžiuose ir derybose dėl koncesijos sutarties atstovavo „Žirgo startui“ gavusi Raseinių hipodromo valdybos leidimą, nors leidimą turėjo duoti arba Raseinių hipodromo dalininkai, arba Raseinių r. savivaldybės administracijos direktorius.

„Tai vadinu apmaudžia klaida, – pripažino žirgų lenktynes į aukštesnį lygį pakelti siekianti E. Kolbasnik. – Dėl leidimo kreipiausi į Raseinių hipodromo valdybą, mūsų supratimu, tai organas, kuris galėjo suteikti leidimus. Leidimą gavau ir jis buvo skelbiamas viešai. VTEK nusprendė, kad ne valdybos leidimo mums reikėjo. Galbūt mums trūko teisinių žinių, o dėl priimto sprendimo jaučiuosi labai blogai, bet priimu jį kaip pamoką, iš kurios pasimokysiu.

Bet kokiu atveju, džiaugiuosi, kad formalumai baigti, artimiausiu metu pradėsime vykdyti veiklą, vėl visus pakviesime į jojimo pamokas, su jauduliu laukiame ir intensyvaus žirgų lenktynių ciklo.

Jau pirmojo renginio metu ruošiame ne vieną staigmeną, tad pasinaudodama proga noriu visiems priminti, jog Raseinių hipodromas turi tapti visuomenę jungiančia vieta, ir pakviesti visus nepraleisti išskirtinių renginių, kuriais Lietuvoje negali džiaugtis niekas kitas, tik Raseinių krašto žmonės.“

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.