Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VšĮ Raseinių technologijų ir verslo mokyklos jaunieji automobilių vairuotojai dalyvavo finalinėse saugaus eismo varžybose (0)

2016-05-09 18:30 | Arvydas Nekrošius

automoto

2016 m. gegužės 4 d. Lietuvos mokinių konkurso „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“ jaunųjų automobilių vairuotojų finalinės varžybos vyko Smalininkuose, Jurbarko r. Į varžybas dalyviai susirinko iš visos Lietuvos. Dalyvavo jaunieji automobilių vairuotojai iš Alytaus profesinio rengimo centro, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, Šiaulių r. Kuršėnų politechnikos mokyklos, VšĮ Raseinių technologijų ir verslo mokyklos, Panevėžio Margaritos Rimkevičaitės technologinės mokyklos, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos, Skuodo Kaimo verslų amatų ir paslaugų mokyklos ir Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos, Kauno statybininkų rengimo centro, VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centro, Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, VšĮ Kretingos technologijos ir verslo mokyklos. Šalčininkų r. Dieveniškių technologijų ir verslo mokyklos atstovai varžėsi tik asmeninėje įskaitoje.

Varžybų programą sudarė Kelių eismo taisyklių, figūrinio automobilio vairavimo ir estafetės rungtys. Šį kartą aikštelėje reikėjo atlikti šešias figūras: „Startas“ ir „Stop linija“, „Estafetė“, „Vėžės“, „Stovėjimo aikštelė“ ir „Gyvatukas“.

Komandos varžėsi labai įnirtingai neatsilikdamos viena nuo kitos. Po estafetės rungties vyriausias teisėjas paskelbė varžybų pabaigą.

Šiemet asmeninėje įskaitoje geriausiai pasirodė Julius Masedunskis iš Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos, antroji vieta atiteko Mantui Bieliniui iš Alytaus profesinio rengimo centro, o trečiąją vietą užėmė Mantas Radzevičius iš Alytaus profesinio rengimo centro. Kelių eismo taisykles geriausiai žinojo ir sėkmingiausiai bilietų užduotis išsprendė Iveta Kalinauskaitė iš Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokyklos. Nugalėtojai buvo apdovanoti Lietuvos automobilių kelių direkcijos asmeninėmis dovanomis ir konkurso diplomais.

Susumavus visų rungčių taškus komandinėje įskaitoje pirmavo Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos komanda (vadovas Raimundas Žemaitis), antra buvo – Alytaus profesinio rengimo centro komanda (vadovas Justinas Kamarauskas), trečioji vieta atiteko Skuodo r. Mosėdžio gimnazijos komandai (vadovas Stanislovas Piečius).

Varžybų nugalėtojai buvo apdovanoti diplomais ir organizatorių prizais, vadovai – Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro padėkos raštais. Teisėjauti varžyboms padėjo teritorinių policijos padalinių pareigūnai.

Konkursas organizuojamas vykdant Valstybinę saugaus eismo plėtros 2011–2017 metų programą. Ja siekiama sumažinti vaikų avaringumą keliuose.

Konkurso globėjas – LR Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius.

Konkursą organizuoja Lietuvos automobilių kelių direkcija prie Susisiekimo ministerijos kartu su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.