Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VKEKK vienašališkai nustatė UAB „Raseinių šilumos tinklai“ šilumos kainas (0)

2016-04-13 12:38 | Arvydas Nekrošius

Šildymas

Valstybinė kainų ir energetikos kontrolės komisija (VKEKK) posėdyje vienašališkai nustatė UAB „Raseinių šilumos tinklai“ šilumos kainos dedamąsias antriesiems bazinės kainos galiojimo metams, kadangi Raseinių rajono savivaldybės tarybą per numatytą 30 dienų terminą nepriėmė sprendimo. Vienašališkai nustatytos šilumos kainos dedamosios įsigalios 2016 m. gegužės 1 d.

Šilumos ūkio įstatyme įtvirtinta, kad perskaičiuotos šilumos kainos dedamosios turi būti patvirtintos per 30 dienų nuo projekto pateikimo, taip siekiama užtikrinti, kad vartotojai už šilumą mokėtų realiomis šilumos tiekėjo sąnaudomis pagrįsta kaina. Jeigu savivaldybės taryba per numatytą terminą nepriima sprendimo, VKEKK įgyja teisę šilumos kainas nustatyti vienašališkai.

Primename, kad vienašališkai nustatytos šilumos kainos dedamosios galioja tol, kol pašalinami pažeidimai, bet ne ilgiau nei 12 mėnesių.

Šiais metais VKEKK iš viso priėmė 3 sprendimus dėl vienašališko šilumos kainų nustatymo, pernai – 11.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.