Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Viešėjo sveikatos apsaugos ministrė (0)

2015-05-25 18:23 | Airinas Jermolajevas

IMGP6097-20477Rajone Seimo narių Edmundo Jonylos, Gintauto Mikolaičio ir Savivaldybės kvietimu lankėsi sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė. Ministrė aplankė Ariogalos pirminės sveikatos priežiūros centrą, susitiko su medikais Raseinių ligoninėje, aktualiausius klausimus aptarė su rajono vadovais: meru Algirdu Griciumi, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, administracijos direktoriumi Algimantu Mieliniu, jo pavaduotoju Jonu Kurlavičiumi. Seimo narys E.Jonyla sakė, kad ministrės vizito pageidavo patys medikai, norėję savo problemas parodyti vietoje. Dalį klausimų medikai ministrei buvo pateikę raštu, į kuriuos jie raštu gavo ir išsamius atsakymus.

   Ministrė daug dėmesio pokalbiuose su medikais ir rajono vadovais skyrė medicinos įstaigų optimatizavimui. Mūsiškiams svarbiausia – kad nenaikintų dabar teikiamų paslaugų. Buvo atkreiptas ministrės dėmesys į tai, kad Raseiniams itin svarbu išlaikyti Traumatologijos skyrių, nes rajonas turi, ko gero, visoje respublikoje ilgiausią autostrados atkarpą, kurioje įvyksta daug eismo įvykių ir kuriuose nukentėjusiesiems pagalba teikiama būtent Raseiniuose. Jeigu ši paslauga būtų iškelta į Tauragę, kaip dabar yra svarstoma, prastai būtų ne tik Raseinių ligoninei, bet ir autostrados keleiviams. Ministrė prisipažino apie ilgą autostradą nepagalvojusi ir pažadėjo į tai atkreipti rimtą dėmesį.

IMGP6105-20478
Ministrė „paegzaminavo“ gydymo įstaigų vadovus, kiek jie padidino slaugytojų atlyginimus? Mat esą tokių gydymo įstaigų Lietuvoje, kurie padidintus slaugytojų atlyginimus panaudojo kitoms gydymo įstaigų reikmėms. „Nei Sveikatos ministerija, nei premjeras tokių dalykų tikrai netoleruos. Svarbiausia – žmogus.“ O netrukus, sakė, turės didėti ir gydytojų atlyginimai, akcentuodama, kad neturėtų būti didelio atotrūkio nuo įstaigos vadovų atlyginimo.
Medikai ministrei guodėsi, kad gydymo įstaigoms trūksta specialistų, tuo tarpu jie nesulaukia rezidentų. Prašė kad abi ministerijos – Sveikatos apsaugos bei Švietimo ir mokslo – šį klausimą išspręstų.
Ministrė R.Šalaševičiūtė viešnage mūsų rajone liko patenkinta: susitikimai vyko dalykiškai, konkrečiai, nebuvo piktų pasisakymų. Raseiniškiai puikiai suprato ir jiems skirtas namų užduotis, kurias gerai atlikus bus teigiamai išspręstas ir gydymo įstaigų išlikimo klausimas. Rajono meras Algirdas Gricius kaip istorikas pašmaikštavo, kad Raseiniams, kaip ir visur bei įvairiose srityse yra daroma, reikėtų atstatyti istorinį teisingumą – kadaise čia buvo Raseinių apskrities ligoninė…

IMGP6078-20475 IMGP6110-20480 IMGP6116-20481 IMGP6146-20482 IMGP6148-20483 IMGP6156-20484 IMGP6165-20485 IMGP6176-20486 IMGP6193-20487 IMGP6201-20488 IMGP6206-20489

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.