Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Vidutiniškai penktadaliu augo mažiausiai uždirbančių pareigūnų atlygis (0)

2018-04-06 08:27 | krastietis.lt

Vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas susitiko su Nacionalinio pareigūnų profesinių sąjungų susivienijimo atstovais. Ministras pareigūnų atstovams pristatė pasiektą pažangą sistemoje, sutarta dėl bendrų tikslų: pareigūnų darbo sąlygų gerinimo, didesnio finansavimo.

„Džiaugiuosi, kad profesinės sąjungos ieško dialogo, noriai dalyvauja rengiant teisės aktus, teikia savo pastabas. Konstruktyviai pasikalbėjome apie nuveiktus darbus, sutarėme, kad turime bendrų tikslų – naujo Vidaus tarnybos statuto priėmimas, didesnis finansavimas sistemai“, – po susitikimo sakė vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas.

Ministras profsąjungoms pristatė nuveiktus darbus, išaiškino Seime svarstomo statuto nuostatas.

„Galime bendrai pasidžiaugti, kad beveik visos tarnybos viršija numatytus lūkesčius, vidutiniškai darbo užmokestis sistemoje per pirmąjį ketvirtį didėjo 20 proc.“ – aiškino E. Misiūnas.

Taip pat susitikime sutarta pradėti diskusijas dėl pareigūnų pensijų sistemos peržiūros, darbo saugos efektyvesnių mokymų. Ministras taip pat paragino policijos profesines sąjungas ieškoti aktyvesnio dialogo ir sutarimo su Policijos departamento vadovybe.

„Veikdami kartu galime pasiekti daugiau, ne kartą raginau ir dar kartą pakartojau siekį kalbėtis ir ieškoti kompromisų“, – sakė E. Misiūnas.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.