Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

VEIKLĄ PRADĖJO IR RASEINIŲ RAJONO POLICIJOS BENDRUOMENĖS PAREIGŪNAS (0)

2014-07-30 10:22 | Arvydas Nekrošius

savanoriai policija

Liepos mėnesį bendruomenės pareigūno pareigas pradėjo eiti Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio specialistė Giedrė Deveikienė. Ji prisistato Raseinių rajono seniūnijų darbuotojams, seniūnaičiams, įvairioms įstaigoms, organizacijoms, susitinka su saugių kaimynysčių grupių atstovais, dalyvauja prevencinėse priemonėse. Susitikimų dalyvius supažindina su bendruomenės pareigūno funkcijomis, numatoma veikla ir bendradarbiavimo galimybėmis, apsikeičia kontaktais.

Liepos 25-ąją bendruomenės pareigūnė Giedrė Deveikienė susitiko su Raseinių rajono Nemakščių seniūnijos darbuotojais ir seniūnu Remigijum Laugaliu, seniūnaičiais, bendruomenių ir saugių kaimynysčių atstovais. Susitikime taip pat dalyvavo šią seniūniją prižiūrintis apylinkės inspektorius Svajūnas Deveika. Bendruomenės pareigūnė papasakojo apie savo veiklą, supažindino su kriminogenine situacija Raseinių rajone ir Nemakščių seniūnijoje. Pareigūnai su susitikimo dalyviais diskutavo apie eismo saugumo užtikrinimą, vykdomas prevencines priemones, saugios kaimynystės grupių kūrimą, aptarė jų gyvenamosios aplinkos saugumo problemas, atsakė į seniūno, seniūnaičių bei bendruomenių atstovų klausimus.

Prevencijos poskyrio specialistė akcentavo, kad bendruomenės pareigūno veikla ir jos efektyvumas priklauso nuo glaudaus bendravimo ir bendradarbiavimo su gyventojais, nuolatinio keitimosi informacija, nuomonėmis. Toks bendravimas leidžia labiau įsigilinti į konkrečias problemas, duoda pagrindą veiksmingesniam policijos darbui ir bendradarbiavimui su bendruomene.

Atsisveikindamos abi pusės sutarė ir toliau aktyviai bendrauti ir bendradarbiauti bei padėti vieni kitiems kuriant saugią aplinką.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.