Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Vasaros sezoną pradėkime žygiu Lyduvėnuose (0)

2016-05-10 15:51 | Arvydas Nekrošius

lyduvenai nuo tilto

Gegužės 28 d. šeštadienį kviečiame į pėsčiųjų žygį po Lyduvėnų kraštą šiaurinėje Dubysos regioninio parko dalyje.

Keliausime po Lyduvėnų kraštovaizdžio ir Dubysos hidrografinį draustinius, grožėsimės įvairių atspalvių žaluma pasipuošusia gamta, loviniu Dubysos slėniu. Pakeliui Lankysime kultūros paveldo objektus: Danutės piliakalnį, geležinkelio tilto prieigas (tilto ilgis 599 m, aukštis 42 m), tilto apsauginį dzotą, išlikusius II Pasaulinio karo gynybinius apkasus, Šv. Petro ir Pauliaus bažnyčią, šimtametį pašto pastatą, ieškosime baltų žinyčios Dratvens ir Dubysos santakoje ir kt. Taip pat prie Dubysos atrasime Šiaurės Amerikos indėnų kultūros dalelę. Pasibaigus žygiui, bendruomenės namuose vyks konferencija „Lyduvėnų tilto šimtmečio godos“, žygio dalyvių pažymėjimų įteikimas. Įspūdžiais dalinsimės prie „Žygeivių košės“ dubens.

Žygio maršruto ilgis 27 km. Šeimos nariams, nedalyvausiantiems žygyje, sudarysime galimybę aktyviai ir įdomiai praleisti laiką (tinklinis, krepšinis), paplaukioti baidarėmis (dvivietė baidarė suaugusiems 12 € su transportavimu) iki 10 km., ekskursiją po Lyduvėnus, edukacines veiklas ir pan. Registruojantis nurodyti, ar bus nepilnamečių šeimos narių, kurie neis į žygį, kas už juos atsakingas.

lyduvenu tiltas

Būtina išankstinė registracija e. paštu dubysosrp@gmail.com, tel. 8 428 70330, 8 614 13388 (Laimutė Pečkaitienė). Registruojantis nurodykite tikslius asmeninius duomenis, reikalingus išrašant diplomą, tel. Nr., amžių. Registracija iki gegužės 25 d.

Žygio dieną registracijos pradžia 9.30 val. Sutikimo kava, arbata.
Žygio pradžia 10.00 val. prie Lyduvėnų bendruomenės namų, Piliakalnio g. 2 (buvusios mokyklos pastatas).
Žygio pabaiga 17.00 val.

Dalyvio mokestis 5 € sumokamas registracijos metu žygio dieną. Vaikams iki 7 m. dalyvio mokestis 3 Eur. Mokestį sudaro parko lankytojo bilietas, sutikimo kava, arbata, „Žygeivių košė“, žygio organizavimo, diplomų parengimo išlaidos. Žygio metu dalyviai patys rūpinasi savo sveikata, saugumu, nepilnamečiai vaikai registruojami tik su atsakingais už juos suaugusiais. Pasirūpinkite vandens atsargomis ir užkandžiais.

Laukiame Jūsų po didžiausiu Lietuvoje ir Pabaltijyje Lyduvėnų geležinkelio tiltu.

Organizatorius
Dubysos regioninio parko direkcija

Partneris
Kaimų bendruomenė „Lyduvėnai“

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.