Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Valdžios sektoriaus finansai 2017 metais – geriausi nuo Nepriklausomybės atkūrimo (0)

2018-04-04 22:21 | krastietis.lt

Išankstiniais duomenimis Lietuvos valdžios sektoriaus balansas 2017 metais buvo geriausias nuo LR nepriklausomybės atkūrimo – pasiektas perteklius, kuris sudarė 0,6 proc. bendrojo vidaus produkto (BVP). Tai 0,3 proc. BVP didesnis nei 2016 m.

„Jau antri metai, kai pasiekiame valdžios sektoriaus perteklių. Tai rodo, kad Lietuva, įvertindama ekonomikos situaciją ir jos perspektyvas, atsižvelgdama į visuomenės senėjimo tendencijas, atsakingai valdo viešuosius finansus. Taip pat laikosi visoms Euro zonos šalims taikomų ir Lietuvos įstatymais nustatytų fiskalinės drausmės taisyklių“, – sako finansų ministras Vilius Šapoka.

Buvo planuojama, kad valdžios sektoriaus deficitas 2017 metais neviršys 0,7 proc. BVP.

Geresnį nei planuota balanso rodiklį lėmė geresni savivaldybių, socialinio draudimo fondų bei centrinės valdžios rezultatai.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.