Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Vaikai žino, kad mes esame laisvi (0)

2018-02-15 16:38 | Gitana Martinavičienė

Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Ši istorinė data Lietuvoje minima kasmet, tačiau šiemet ji laukiama labiau nei bet kada anksčiau. Šiemet – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetis.

Šiai šventei šiemet ruošiasi visi. Ne išimtis ir Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinė mokykla. Atvykus čia, dėmesį pirmiausia patraukia mokyklos takas, kurio abiejose pusėse sukabinta daugybė mokinių pieštų atvirukų su linkėjimais Lietuvai. Kiekvienas mokyklos langas papuoštas geltonos, žalios ir raudonos spalvos karpiniais.

Vasario 15 d. mokykloje buvo surengtas Vasario 16-osios minėjimas, kurio metu šoko ir dainas apie Lietuvą dainavo 1 b ir 5 b klasės mokiniai. Su žiūrovais sugiedoję Lietuvos himną vaikai su savo mokytojomis Gražina Šimkevičiene ir Daiva Rapoliene sėdo į mokyklinį autobusiuką ir išvyko į Raseinių autobusų stotį. Čia mažieji jau nebe pirmą kartą savo dainomis ir šokiais linksmino stoties darbuotojus ir autobusų laukiančius žmones. Baigę savo pasirodymą, mokiniai raseiniškiams padovanojo savo pačių iš popieriaus gamintus trispalvius suvenyrus, o stoties darbuotojos vaikus pradžiugino įsegamais suvenyriniais ženkleliais ir saldainiais.

Mažą šventę sau ir raseiniškiams sukūrę vaikai iškeliavo namo, kur kiekvienas Valstybės atkūrimo dieną minės su savo artimaisiais. Pasekime mažųjų kraštiečių pavyzdžiu ir mes – visi kartu švęskime Valstybės gimtadienį, nes labai svarbu, kad metams bėgant Vasario 16-oji netaptų tik istorijos vadovėliuose minima istorine data.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.