Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Vaikai savo mokyklas turi pasiekti saugiai (0)

2015-08-28 15:02 | Airinas Jermolajevas
3431_b87b72f3b473c82567241ea1f56dbcabSusisiekimo ministerija atkreipia eismo dalyvių dėmesį, kad š. m. rugsėjo 1–10 d. Lietuvos keliuose vyks akcija „Pasiekime mokyklą saugiai“. Ji sutaps su naujų mokslo metų pradžia, kai į mokyklas vėl skubės tūkstančiai moksleivių. Šios akcijos tikslas – padėti išvengti skaudžių eismo nelaimių vaikams, po vasaros atostogų atpratusiems nuo intensyvaus eismo sąlygų.
„Po atostogų vaikų atidumas dažniausiai būna sumažėjęs, o kelias į mokyklą gali atrodyti įprastas ir nepavojingas. Vaikų saugumas labai priklauso nuo suaugusiųjų požiūrio į saugų eismą. Labai svarbu, kad vaikai teisingai suvoktų ir įvertintų eismo metu kylančias grėsmes ir savo mokyklas pasiektų saugiai, todėl mūsų pareiga jiems kaskart priminti saugaus elgesio kelyje taisykles“, – sako susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius.
Akcijos metu Valstybinės kelių transporto inspekcijos prie Susisiekimo ministerijos (Inspekcija) pareigūnai atidžiai stebės ir tikrins keleivines transporto priemones, vežančias moksleivius.
Inspekcijos pareigūnai kontroliuos, kad vairuotojai moksleivius įlaipintų ir išlaipintų tik tam skirtose, kad moksleiviai nebūtų vežami sausakimšais mokykliniais autobusais, o kartu su jais nevažiuotų pašaliniai keleiviai. Pareigūnai taip pat tikrins, ar keleivinės transporto priemonės atitinka techninius reikalavimus ir yra parengtos vežti mokinius.
sumin.lrv.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.