Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

UŽ GERUMĄ – GERUMU (0)

2015-12-03 21:43 | Arvydas Nekrošius

uz-geruma-gerumu

Visi Raseinių rajono gyventojai yra kviečiami į šventinį ir NEMOKAMĄ renginį „UŽ GERUMĄ – GERUMU“, kuriame savo dainas dovanos aktorius Gediminas Storpirštis.

Renginys vyks š. m. gruodžio 6 d. 14 val. Ariogalos Kultūros namuose. Renginys skirtas apibendrinti Ariogalos jaunimo inicijuotai akcijai, kurios metu buvo renkamos lėšos ir sutvarkomos naujos Carito patalpos.

Ariogalos aktyvus ir neabejingas jaunimas su Raseinių r. Tarybos nariu Andriumi Bautroniu, vasaros metu organizavo renginį – „Padėk padedantiems“. Renginio tikslas – surinkti lėšų Ariogalos Caritui. Visi einantys į renginį, pagal išgales galėjo aukoti Ariogalos Carito naujų patalpų remontui.

Renginio metu organizuota diskusija apie šių dienų realija ir jaunimo galimybes Ariogaloje ir Raseinių rajone. Po diskusijos, diskusijoje dalyvavęs LR Seimo narys Vytautas Juozapaitis dovanojo keliatą savo dainų susirinkusiai auditorijai.

Renginį vainikavo Ariogalos jaunimo grupės „Gal ir nieko“ pasirodymas.

Net neabejojame, kad atvykus į Ariogalos jaunimo ir Raseinių r. Tarybos nario Andriaus Bautronio inicijuojamą renginį „UŽ GERUMĄ – GERUMU“, išvyksite puikios ir pakilios nuotaikos bei pasisėmę gerų emocijų ateinančioms šventėms.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.