Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Troliai Šiaurėje ir Ariogalos gimnazijoje (0)

2014-11-17 11:31 | Arvydas Nekrošius

Ariogalos biblioteka

Jau vienuoliktąjį kartą Ariogalos gimnazija dalyvavo projekte „Šiaurės šalių bibliotekų savaitė“, kurį organizuoja Asociacijų Norden Sąjunga, bendradarbiaujant su nacionalinėmis asociacijomis Norden. Projektą remia Šiaurės ministrų taryba.

Ariogalos biblioteka

Šių metų savaitės tema „Troliai Šiaurėje“. Tradiciškai savaitė prasidėjo pirmadienio rytiniu skaitymu. Šviesos ir knygos šventė, skaitymo balsu renginys, prasidėjo 10 val. renginiu vaikams. Pradinukai skaitė ištraukas iš Áslaug Jónsdóttir, Kalle Güettler, Rakel Helmsdal kūrinio „Monstrų kivirčas“. Vyko pokalbis apie draugystę, konfliktą ir susitaikymą. Jaunieji artistai net suvaidino kūrinio ištrauką. Tai buvo puiki pamoka ir Tolerancijos dienai paminėti. Vyresnieji mokiniai skaitė ištrauką iš Tuvės Janson knygos „Tėtis ir jūra“. Per informacinių technologijų pamokas mokiniai buvo iliustravę šios knygos ištraukas. Šiais metais rašytojai Tuvei Janson būtų sukakę 100 metų. Tad ir Ariogalos gimnazijoje visą savaitę „gyveno“ jos sukurti knygų personažai muminukai. Bibliotekininkės suorganizavo daug kitų puikių renginių, kuriuose dalyvavo tiek pradinių, tiek vyresniųjų klasių mokiniai. Skaitymas balsu, popietės, kūrybinių darbų konkursas – renginys vijo renginį. Vyresnieji mokiniai įsijungė į projektą su anglų kalba. Vyko netradicinė pamoka skaitykloje „Kodėl Troliai Šiaurėje?“. Visą savaitę bibliotekoje veikė Šiaurės rašytojų knygų paroda ir mokinių piešinių paroda „Trolių pasaulis“.

Ariogalos biblioteka

Kasmetinė tradicinė lapkričio savaitė padeda labiau susitelkti į Šiaurės šalių rašytojų kūrybą ir paskatina perskaityti visame pasaulyje garsius kūrinius.

Eglė Jankauskaitė
Ariogalos gimnazijos bibliotekininkė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.