Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Tęskime ir stiprinkime „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ tradiciją! (0)

2016-07-01 13:47 | Arvydas Nekrošius

6

Liepos 6-ąją, lygiai 21.00 val., lietuviai visame pasaulyje, kur bebūtų, vienu metu gieda „Tautišką giesmę”. Tai unikali mūsų tautos tradicija visiems drauge švęsti Valstybės dieną.

Vieningas Lietuvos himno giedojimas šiandien jau yra veiksmas, tvirtai apjungiantis tautiečius Lietuvoje ir išeivijoje. Jis jau beveik dešimtmetį kasmet patvirtina, kad Lietuva nesibaigia ties savo geografine siena.

Išaugęs visuotinio himno mastas leidžia siekti ambicingų tikslų. Švenčiant Valstybės atkūrimo 100-metį, 2018-aisiais, vieningai „Tautiška giesmei” sieksime pakviesti jau net 4 mln. lietuvių visame pasaulyje. Tai bus proga įsitikinti, kad esame didesni už save. Nesvarbu, ar dirbame, kuriame ir gyvename Lietuvoje, ar už jos ribų − širdyse neabejotinai saugome meilę savo šaliai. Ruoškimės šiai šventei jau šiandien. Parodykime, kad Lietuva ne nyksta – ji keičiasi ir gyvuoja drauge su visu pasauliu.

Tęskime ir stiprinkime „Tautiškos giesmės aplink pasaulį“ tradiciją!

– Liepos 6 d., 21.00 val., burkite drauge giedoti himną savo miesto, rajono ar seniūnijos bendruomenę. Rekomenduojame himną giedoti reprezentacinėje vietovės ervėje.

– Praneškite apie savo iniciatyvas ir susibūrimo vietas projekto koordinatoriams el. paštu info@tautiskagiesme.lt arba tinklapyje www.tautiskagiesme.lt. Tik turėdami šią informaciją, galėsime ją skleisti nacionaliniu mastu.

– Skleiskite žinią vietos žiniasklaidoje ir kvieskite drauge giedoti savo valdomuose socialiniuose tinkluose (pvz., „Facebook“). Nepamirškite naudoti žymos #tautiskagiesme.

– Transliuokite himno giedojimą tiesiogiai savo valdomoje „Facebook“ paskyroje. Paprasčiausia tai daryti filmuojant mobiliuoju telefonu, įsijungus „Facebook“ programėlę ir paspaudus ikoną „Facebook Live“. Filmuodami būtinai pažymėkite savo miestą!

– Įamžinkite giedojimą video įrašuose arba foto nuotraukose. Įkelkite įamžintas akimirkas į www.tautiskagiesme.lt arba siųskite info@tautiskagiesme.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.