Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Plieno Sparnai

Facebook draugai

Mūsų draugai

Raseinių butų ūkis

Tarėsi seniūnai (0)

2014-02-26 18:31 | Airinas Jermolajevas

iairop16087

Savivaldybėje rinkosi seniūnai, kurie kartu su visais Savivaldybės vadovais – meru Algimantu Mieliniu, mero pavaduotoja Gitana Rašimiene, administracijos direktoriumi Jonu Kurlavičiumi, jo pavaduotoju Alfredu Braukliu – Švietimo ir socialinių reikalų departamento direktore Jolita Jablonskiene, Ekonomikos ir ūkio departamento direktore Indre Antanaitiene, skyrių vedėjais aptarė seniūnijoms aktualiausius nūdienos klausimus: pasiruošimą Kovo 11-osios renginiams bei žiemos sporto varžyboms, valstybinės žemės mokesčio skolų susigrąžinimo, atliekų tvarkymo, pavasarinės kelių priežiūros niuansus ir daug kitų klausimų. Į seniūnų pasitarimą atvyko Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininkas Henrikas Medveckas, kuris labai išsamiai pristatė afrikinio kiaulių maro grėsmes ir pateikė rekomendacijas, kaip to būtų galima išvengti.

iet0ns16088

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2018 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt įkūrėjo sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 28 skaitovų vertinimais.