Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Taip pildosi Kalėdų svajonės (0)

2014-12-24 13:31 | Airinas Jermolajevas

DSCN8209

Ar gali vieną gražią dieną tavo vaikiška kalėdinė svajonė išsipildyti? Nori traukinuko, nori gražios lėlytės, lėktuvėlio, mašinytės, saldainių ar kokio gražaus drabužėlio – ir štai Kalėdų senelis tavo pageidautą dovanėlę traukia iš maišo. Tikras stebuklas!

Štai tokio mažo stebuklo – norų išsipildymo – vieną gruodžio popietę sugužėję į seniūnijos salę, sulaukė Raseinių miesto vaikai, kurie dalyvavo projekte „Vaikų svajonės“. Atėję čia su tėveliais, belaukdami Kalėdų senelio, vaikučiai smalsiai dirsčiojo į didžiulę gražiai supakuotų dovanų krūvą salės kampe. Negi šitokia gausybė dovanų – jiems?!

Ir mažos širdutės neramiai suspurdėjo, kai tarpdury pasirodė balta Kalėdų senelio barzda. Dvi mergytės suskubo po ilgos kelionės pavargusio Senelio lazdą palaikyti, kad šis laisvas rankas turėtų dovanoms dalinti, sodino jį į patogią kėdę…

Ir tikrai, Kalėdų senelis pasirodė esąs labia dosnus. Kas eilėraštuką, kas dainelę Seneliui dovanojo ar kitą savo sugebėjimą rodė, o šis – vis kyšt dovanėlę. Ir tokią, kokią Dovilė, Irmantė, Rimutis ar kitas vaikas norėjo turėti. Šalia sukiojosi dvi gerosios fėjos – Raseinių miesto seniūnijos socialinės darbuotojos Loreta Vaičekauskienė ir Darina Yovcheva Brazienė, vis naujus, gražiai perrištus paketėlius su dovanėlėmis arčiau atnešdamos. Neiškentė ir miesto seniūnas Jonas Elzbergas – jis vaikams įteikė po didelį riestą saldainį.

Bet tuo mažųjų džiaugsmas nesibaigė. Gražiai pabendravusi su vaikais, kiekvienam jų po gražų šokoladinių kalėdinių seneliukų rinkinį įteikė rajono Tarybos narė, Seimo nario Edmundo Jonylos padėjėja Diana Kaupaitienė.

DSCN8228

Ši graži šventė Raseinių miesto vaikams – tai internetinio socialinio projekto „Vaikų svajonės“ baigiamasis akordas. Toks projektas – trečias iš eilės. Jo esmė – sužinoti mažųjų kalėdinius norus, juos skelbti tinklapyje www.vaikusvajones.lt, laukiant, kad kas nors tuos vaikų norus išgirs.

Raseiniškių vaikų svajones, prieš tai ne kartą pabendravusios su mažaisiais, minėtame tinklapyje išdėstė seniūnijos socialinės darbuotojos Darina ir Loreta. Ir plačiajame pasaulyje tų geros valios žmonių tikrai atsirado. Nurodytu adresu visos šios dovanėlės atkeliavo iš įvairių Lietuvos miestų, buvo dovanų atsiųstų ir iš Airijos, Anglijos, Švedijos. Taip mūsų tautiečiai ir emigrantai Raseinių miesto vaikučiams padovanojo jų kalėdinių svajonių ir lūkesčių išsipildymo stebuklą.

DSCN8216

Povilas Vyšniauskas

Autoriaus nuotr.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.