Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Tai Diana Kaupaitienė turi diplomą ar ne? (12)

2016-03-09 20:53 | Airinas Jermolajevas
Diana

Tarybos narė Diana Kaupaitienė

Šių Metų kovo 9 d. laikraštyje „ Mūsų Raseiniams“ (kurio bijo savintis visos rajone veikiančios politinės jėgos) išspausdintame straipsnyje „ Raudonosios gėlėlės kompetencija“ aptarinėjama galima kandidatė į rajono vicemeres Diana Kaupaitienė. Pagrindinis akcentas skiriamas tam, kad neva tai Diana Kaupaitienė neturinti aukštojo mokslo diplomo, tai netgi ne melas, o grynas gryniausias šmeižtas. Tarp kitko jokiose teisiniuose aktuose nėra aptarta ir nėra nurodoma kokį išsilavinimą privalo turėti meras ir vicemeras. Gaila, kad šio laikraščio leidėjai leidžia sau teikti klaidingą ir žeminančią informaciją.

Gerbiame Diana Kaupaitiene, trumpai išdėstykite savo „dosje“.

Visada norėjau būti su žmonėms ir tarp žmonių. Būtent dėl to, baigusi Juodaičių vidurinę mokyklą, pasirinkau specialybę, kuri buvo surišta su prekyba ir nuolatiniu bendravimu su žmonėmis. Įstojau į Kauno kooperacijos technikumą, kur įgijau aukštesnįjį išsilavinimą, maisto ir ne maisto prekių žinovės specialybę. Gaila, dirbti pagal specialybę neteko, nes 1991 m. gavau diplomą, tais metais ištekėjau ir tais pačiais metais gimė pirma dukra, netrukus ir antra.
Taigi  visą save nusprendžiau atiduoti šeimai ir  siekdama nenutolti nuo žmonių, bet tuo pačiu rūpintis šeima, pradėjau dirbti kaime esančioje individualioje Danutės ir Gedvido Digrių įmonėje. Tiesa, pareigos nebuvo aukštos dirbau pardavėja. Nebuvo jos ir gerai apmokamos, tačiau būtent tokio pobūdžio darbas man leido aktyviai dalyvauti kaimo visuomeniniame gyvenime.

12202474_10207190055202194_2017425277_nKadangi nebuvo bendruomenių, tad didesni ir mažesni darbai vyko per kaimo visuomeninius seniūnaičius. Didžiūlių kaimo seniūnaitės pareigas gyventojai patikėjo man ir mums kartu vieningai dirbant su kaimynais buvo įruošta salė bendrai veiklai vykdyti. Už šia iniciatyvą man buvo skirta Geriausios Ariogalos visuomeninės seniūnės vardas. Ir dabar mielai dalyvauju bendruomenės veikloje.

Dukroms paūgėjus nusprendžiau savo žinias pagilinti Šiaulių krašto vadybos, teisės ir kalbų kolegijoje. Žinių atnaujinimas man suteikė pasitikėjimo savimi ir aš pabandžiau dalyvauti konkurse Raseinių mieste esančios gana nemažos parduotuvės direktorės pareigoms užimti. Šį konkursą laimėjau, bet tuo pačiu metu gavau kvietimą dirbti seimo nario Gintauto Mikolaičio padėjėja ir LSDP Raseinių skyriaus atsakingąja sekretore. Turiu prisipažinti, jog sulaukus tokio kvietimo ilgai galvojau, tačiau jausdama gyventojų pasitikėjimą ir norą augti, priėmiau pasiūlymą. Taip nuo 2008 m.  pradėjau savo politinį kelią.

Vėliau teko  kandidatuoti rajono savivaldybės rinkimuose ir šioje vietoje įžengiau į dar vieną naują etapą. Prasidėjo mano kaip tarybos narės kelias.

Pirmą kadenciją dirbau biudžeto komitete, kuris rajonui ir jo gyventojams pats svarbiausias. Būdama tarybos nare, gilinausi į visus finansinius ir piniginius klausimus, visuomet domėjausi  mūsų švietimo, kultūros ir kitais klausimais.

Jau daugiau kaip aštuonerius metus nuolatos lankausi mūsų rajono kultūros, sporto ir švietimo įstaigose bei organizacijose. Visose šiose įstaigose dažniausiai tenka apsilankyti drauge su seimo nariu Edmundu Jonyla, užimant jo padėjėjos pareigas ne kartą teko drauge su bendruomene spręsti įvairias vietos problemas, išklausyti žmonių skundus ir drauge su jais ieškoti atsakymų.

Aš puikiai suprantu kokia atsakomybė tektų jei būtų pritarta mano kandidatūrai į vicemeres. Remčiausi tarybos nariais turinčiais didelę politinio darbo patirtį, savo įgytomis žiniomis ir gyvenimiška patirtimi. Stengčiausi pateisinti pirmiausia rajono gyventojų lūkesčius.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (12)


 1. IP:78.62.147.131

 2. IP:77.90.95.204

 3. IP:77.90.101.94

 4. IP:88.118.136.15

 5. IP:77.90.95.204

 6. IP:78.62.147.131

 7. IP:86.38.212.249

 8. IP:77.90.101.117

 9. IP:77.90.95.204

 10. IP:84.46.236.64

 11. IP:84.46.236.64

 12. IP:77.90.101.117

Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.