Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Švietimo ir mokslo ministrė atšaukia mokslo metų ilginimą (0)

2015-06-12 21:53 | Airinas Jermolajevas

12653_18c3cc24fc17a52be6c1749aa0fc2162Mokslo metai neilgės. Tokį sprendimą priėmė  švietimo ir mokslo ministrė Audronė Pitrėnienė.

„Susitikau su  mokinių ir pedagogų organizacijomis, mokyklų bendruomenėmis, socialiniais partneriais – visi beveik vienbalsiai pasisako už tokią mokslo metų trukmę, kokia yra dabar“, –  sako ministrė.

Pasak ministrės A. Pitrėnienės,  šiuo metu nesame tinkamai pasirengę mokslo metų ilginimui. Geriau pasirūpinti, kaip neprarasti nė vienos pamokos per tokios trukmės mokslo metus, kokia ji yra dabar.

„Prieš ilginant mokslo metus reikia numatyti  konkrečius darbus tokiai svarbiai pradžiai. Tiksliai suplanuoti, kokios ugdymo  veiklos  turėtų būti įgyvendinamos konkrečioje mokykloje,  kokios bus reikalingos papildomos priemonės, ištekliai. Taip pat labai svarbu padėti mokytojams  tam pasirengti.  Turėtume atsižvelgti  ir į egzaminų tvarkaraščius, kad jie netrukdytų  ugdymo procesui mokyklose“, – pažymi ministrė A. Pitrėnienė.

Pasak ministrės, ankstesnis  ministerijos sprendimas pratęsti mokslo metus buvo priimtas skubotai, nebuvo pakankamai diskutuota, tartasi su  švietimo bendruomene,  neapsvarstytos galimos pasekmės, kurios paaiškėtų vėliau, priėmus  tokius reikšmingus ugdymo procesui sprendimus. Taip pat nebuvo tinkamai pasirengta ir naujos tvarkos įgyvendinimui.

www.smm.lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.