Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Sveikuolių sveikuoliai 2015 (0)

2015-12-09 15:30 | Arvydas Nekrošius

sveikuoliai2

2015 m. spalio mėn. Lietuvoje vėl startavo Tarptautinis mokinių, mokytojų ir visuomenės sveikatos priežiūros specialistų konkursas ,,Sveikuolių sveikuoliai“. Konkursą organizuoja: Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras, savivaldybės. Raseinių rajono savivaldybėje konkurso I etapą pagal iš anksto numatytus konkurso organizatorių nuostatus rengė Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras ir Raseinių rajono savivaldybės administracijos deleguoti atstovai.

Džiugu, kad norą dalyvauti konkurse pareiškė net 19 komandų, skirstomų pagal 5 amžiaus grupes: ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo, 1-4, 5-6, 7-8 ir 9-11 (I-III gim.) klasių. Konkurse dalyvavo ugdytiniai ir pedagogai iš 11 rajono ugdymo įstaigų. Iš viso konkurse dalyvavo 95 mokiniai, 19 mokytojų ir 5 visuomenės sveikatos priežiūros specialistai.

Gruodžio 3-4 dienomis vyko I konkurso etapo renginiai.

Gruodžio 3 dieną Raseinių lopšelyje-darželyje „Saulutė“ varžėsi dvi – Raseinių r. Girkalnio darželio ir Raseinių lopšelio–darželio „Saulutė“ ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupių vaikų komandos. Nugalėtojais nedidele balsų persvara „namuose“ tapo ir į kitą konkurso etapą pateko Raseinių lopšelio–darželio „Saulutė“ komanda.

Gruodžio 4 dieną VŠĮ Raseinių technologijos ir verslo mokykloje varžėsi 1-4, 5-6, 7-8, 9-11 (I-III gim.) klasių komandos iš Viduklės Simono Stanevičiaus, Prezidento Jono Žemmaičio, Nemakščių Martyno Mažvydo ir Šiluvos gimnazijų, Raseinių Viktoro Petkaus ir girkalnio pagrindinių mokyklų, Raseinių Šaltinio progimnazijos, Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos-daugiafunkcio centro ir Raseinių technologijos ir verslo mokyklos. Tądien prie konkurso vairo stojo gausi komisija: komisijos pirmininkė –  savivaldybės gydytoja Viktorija Judeikienė, Raseinių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir socialinių reikalų departamento Švietimo, kultūros ir ugdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Jonas Tamošaitis, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro direktorė Asta Montvydienė, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos stiprinimo specialistė Indrė Klusaitė, Raseinių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Ieva Urbonienė bei Raseinių kūno kultūros ir sporto centro treneris Matas Skamarakas.

sveikuoliai4

Abi konkurso dienas renginio tvarka nekito: komandos atliko iš anksto pasirengtus prisistatymus, sprendė užduotis sveikos gyvensenos, žalingų įpročių prevencijos, žmogaus saugos temomis, varžėsi judėjimo ir komandų kapitonų rungtyse, o komandas atlydėję mokytojai ir sveikatos priežiūros specialistai susirungė būtent jiems skirtos paskutiniosios užduoties metu. Visos užduotys, remiantis konkurso nuostatais, buvo vertinamos 3 balų sistema.

Vertinimo komisijai susumavus rezultatus paaiškėjo, kad į kitą konkurso etapą keliauja šios komandos:

  • 1-4 klasių amžiaus grupėje – Raseinių raj. Girkalnio pagrindinės mokyklos komanda,
  • 5-6 klasių amžiaus grupėje –  Raseinių Viktoro Petkaus pagrindinės mokyklos komanda,
  • 7-8 klasių amžiaus grupėje – Raseinių raj. Žaiginio Pranciškaus Šivickio mokyklos – daugiafunkcio centro komanda,
  • 9-11 (I-III gim.) klasių amžiaus grupėje – Prezidento Jono Žemaičio gimnazijos komanda.

Visi konkurso dalyviai apdovanoti atminimo dovanėlėmis, o savo amžiaus grupėje nugalėjusios komandos apdovanotos „Sveikuolių sveikuoliai 2015“ I etapo nugalėtojų medaliais, diplomais bei vaisių rinkiniais, skirtais pasistiprinti prieš dar daugiau jėgų pareikalausiantį II konkurso etapą. II etapas vykdomas zonose nuo 2016 m. vasario 15 d. iki 2016 m. balandžio 3 d. Mūsų rajone nugalėjusios komandos patenka į zoną, kurios II etapo organizatorius – Klaipėdos rajono savivaldybė.

Linkime kuo nuoširdžiausios sėkmės sekančiuose konkurso etapuose!

sveikuoliai3

Vaikų ir jaunimo sveikatos priežiūros specialistė
Rasa Simonavičienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.