Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Sveikino 90-metį (0)

2014-03-26 20:06 | Airinas Jermolajevas

Pryšmantų kaime gyvenančiam Benediktui Petrauskiui gegutė iškukavo 90-ąjį gimtadienį. Jubiliatas sako, kad tai – visai nedaug. Rodos, visko gyvenime būta: ir kare pabuvojo, ir pokario siaubą matė, ir kitokie rūpesčiai prie žemės lenkė, bet metai kažkaip nejučiom prašvilpė.

Ta proga jubiliatą sveikino ne tik artimųjų ratas. Atskubėjo Seimo narys Edmundas Jonyla su žmona Danute, Seimo nario padėjėja Genovaitė Mosteikienė, Steponkaimio kaimo bendruomenės, Betygalos seniūnijos atstovai, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Benedikto medžioklės draugai… Pasirodo, B.Petrauskis iki šiol eina į medžioklę. „Tik kad medžiotojai jau mano anūkų metų“, – šypteli. Itin guvus senolis dar laiko 20 šeimų bičių, vienas pats jomis pasirūpina.
Benediktas našlauja jau septynerius metus. Užaugino dvi dukras, turi keturis anūkus ir aštuonis proanūkius. „Ir proproanūkis jau ateina“, – džiaugiasi senolis. Susitarėm susitikti per 100-ąjį gimtadienį.
raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.