Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šurmuliavo jubiliejinė šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“ (0)

2019-09-17 10:05 | Gitana Martinavičienė

Rugsėjo 14 d. Viduklėje šurmuliavo šventė „Kur trykšta vaikystės šaltiniai“. Ji organizuojama kasmet, bet šiemetinė šventė ypatinga. Tai jubiliejinė – 10-oji šventė. Didelis būrys mažųjų vidukliškių, lydimų tėvelių, senelių, brolių, sesių, rinkosi į A. Svarinsko aikštę, kur ir vyko šventė.

Šventę pradėjo jos iniciatorė Raseinių rajono kultūros centro kultūrinių renginių organizatorė Aiva Gailienė, o sveikinimo žodžius tarė Viduklės Šv. Kryžiaus parapijos klebonas Albertas Stanulis, Viduklės seniūnė Daiva Ulinskienė, Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos direktorė Danutė Janukienė. Gimnazijos socialinė pedagogė Romena Antanavičienė pakvietė vaikus aikštės grindinį papuošti piešiniais. Pilkas grindinys nušvito nuostabiomis spalvomis! Baigę piešti, visi stebėjo Kelmės Mažojo teatro spektaklį „Kaminkrėčio laimė“.Pažiūrėję spektaklį linksminomės su Vukio personažu, leisdami muilo burbulus, iš balionų darydami gėles, kurias vaikai parsinešė namo. Žaidėme su Berno zenenhundų veislyno „Kalnų šuo“ šuniukais. Bet koks gi jubiliejus be šventinio torto?! Todėl po spektaklio visi buvo pakviesti juo pasivaišinti! Į orą pakilo spalvingi balionai su vaikų svajonėmis.

Ši šventė jau dešimtoji. Greitai tas dešimtmetis prabėgo. Kiekviena šventė buvo kažkuo kitokia. Kasmet jos būdavo vis gausesnės ir išradingesnės. Tie, kurie dalyvavo pirmosiose šventėse, jau užaugę, tačiau jų šilumą prisimena. Tai, kad šventę susirenka gausus dalyvių būrys, o šventė tęsiasi jau dešimt metų, parodo, kokia ji reikalinga.

Gražią šventę sudėtinga būtų suorganizuoti, jei nebūtų pagalbininkų ir rėmėjų, todėl nuoširdžiai dėkojame ilgametei šventės partnerei Viduklės Simono Stanevičiaus gimnazijos socialinei pedagogei Romenai Antanavičienei ir Viduklės seniūnijos seniūnei Daivai Ulinskienei.


Gerda Lapinskaitė
RRKC Viduklėje mėgėjų meno kolektyvo vadovė

Prano Laurinavičiaus ir Gerdos Lapinskaitės nuotraukos

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.