Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

„Sodros“ išmokos ir įmokos gruodžio pabaigoje – sausio pradžioje (0)

2014-12-24 13:23 | Airinas Jermolajevas

51_44bb2f5bc599da907186a97a02bbf622Šventiniu laikotarpiu ir nuo sausio 1 d. įsivedus eurą Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba („Sodra“) dirbs įprastai. Tačiau dėl programinės įrangos atnaujinimo dalis paslaugų nebus teikiama arba galimi jų sutrikimai.

Visų rūšių pensijos, kompensacijos, pašalpos ir kitos „Sodros“ išmokos, kurios turėjo būti išmokėtos gruodį, daugelį gyventojų jau pasiekė.

Neišmokėtos liko pavienės sumos, kai, pavyzdžiui, gavėjų nepavyko rasti namuose arba kai jiems paskirtų išmokų mokėjimo dienos yra paskutinės mėnesio dienos. Tokios sumos gyventojams bus išmokėtos per šiandien ir rytoj.

Ligos pašalpos, dėl kurių sprendimus „Sodros“ teritoriniai skyriai priims nuo gruodžio 23 d. iki gruodžio 31 d. bus išmokėtos ne anksčiau kaip 2015 m. sausio 8 d.

„Sodros“ įmokas draudėjai galės sumokėti tomis dienomis, kai dirba kredito įstaigos. Tačiau dėl jų paslaugų teikimo apribojimų, susijusių su euro įvedimu, tai rekomenduojama padaryti kuo anksčiau.

Atnaujinant programinę įrangą, nuo gruodžio 24 d. iki sausio 11 d. dalis „Sodros“ paslaugų nebus teikiama arba galimi jų sutrikimai.

Elektroninėse gyventojų ir draudėjų aptarnavimo sistemose nebus galima susiformuoti dalies suvestinių. Taip pat nebus teikiami vieši duomenys apie draudėjų skolą ir apdraustųjų skaičių.

„Sodros“ teritorinių skyrių ir „Sodros“ informacijos centro darbo laikas bus įprastinis: nuo 8:00 val. iki 17:00 val. darbo dienomis pirmadienį – ketvirtadienį, nuo 8:00 val. iki 15:45 val. penktadienį. Gruodžio 23 d. ir gruodžio 31 d. darbas truks 1 val. trumpiau – nuo 8:00 val. iki 16:00 val.

Daugiau informacijos apie paslaugų teikimą įsivedant eurą galima rasti ČIA.

Atsiprašome dėl galimų nepatogumų.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.