Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Sodinkime gyvenimo meilės medį (0)

2016-05-19 22:32 | Arvydas Nekrošius

Ka_toniniai karoliai paruo_ti matavimui

Nuostabioji ir nenuspėjamoji gegužė! Kas ryt naujais žiedais dovanojanti kitas spalvas bei kvapus, žiedlapiais sningančius sodus, nuo vakaro iki paryčių netylančias lakštingalų trėles. Tai lietaus debesį, tai saulės šypsnį. Kaskart visas savo gausias dovanas apjuosianti ryškia vaivorykštės juosta.

Šioje gegužėje nepakartojami Biliūnai, kuriuose šeštą kartą meilės medžiai – kaštonai įžiebė žiedų žvakes savo tradicinei šventei „Sodinkime gyvenimo meilės medį”, kviesdami akimirkai stabtelti ir įvertinti savo gyvenamojo laiko ypatingumą, visa apimančią meilę, amžinąsias vertybes, tikėjimą, pasiryžimus ir gyvenimo atradimus…Visus šiuos pojūčius Kaštonų respublikoje pajausti padėjo tetralizuoti personažai, 2016 metų sėkmės istorijos autorei Emai Laurynaitei įteikti gerumo sparnai, V. Bakutienės monospektaklis, panevėžietės R. Aleknavičienės kūrybinių dirbtuvių užsiėmimai, mokant šalikų mezgimo ant grėblio, ilgausių kaštoninių karolių (autorius P. Kriaučiūnas) matavimas (12 m), netradiciniai žaidimai su kaštonais, rašomi meilės laiškai, apsilankymai kaštonų vaistinėje ir aksesuarų krautuvėlėje, šaltibarščių skanavimas, „lauktuvės iš Paryžiaus”, E. Jasaitytės skambios dainos, anksčiau vykusių 5 Kaštonų žydėjimo švenčių fotografijų paroda ir I. Starošaitės koncertas, žmogaus dydžio pučiami muilo burbulai, eismo saugumu besirūpinantis Amsis.

eismo saugumu r_pinosi G. Deveikien_

Šventėje pasodintą gyvenimo meilės medį gražiais sveikinimo žodžaias laistė LR seimo nariai, Raseinių rajono savivaldybės tarybos nariai bei jos kolegos, Girkalnio seniūnijos atstovės, Girkalnio pagrindinės mokyklos ir vaikų darželio bendruomenių vadovai, Gervinės, Gruzdiškės, Grajauskų, Butkiškės, Gėluvos, Vengerskų, Girkalnio kaimo bendruomenių pirmininkai bei jų atstovai, Raseinių Rotary klubo nariai, tautodailininkas D. Janušauskis, Raseinių policijos komisariato prevencijos poskyrio bendruomenės pareigūnė G. Deveikienė.

Gilesnis šventės prasmės suvokimas mums suteikia laimės. Su metais vis kitaip traktuojam Laimės sąvoką. Suprantam, kad laimės visai nereikia ieškoti, nes ji kiekvieno mūsų viduje. Taip, kaip ir meilė, nes gimstame iš meilės, meilei gimstame…

Net ir labai daigioms sėkloms būtina gerai, su meile paruošta dirva. Už pagalbą ir sukurtą šventę sau ir kitiems nuoširdų ačiū tariu K. ir A. Vaitkevičiams, K. ir V., K ir E. Jasaičiams, P. Kriaučiūnui, N. Buzienei, J. Januškytei, Z. Kokanauskienei, A. ir P. Grigams, E. ir R. Marcinkevičiams, D. Kurdeikienei, J. Dovydėnui R. ir L. Girniams, E. ir V. Laurynams, K. Savickaitei, E. Barakauskaitei, V. Našlėnui, R. Kveseliui, G. Narmontui, S. Stoniui, L. Černiauskaitei, D. Naujokaičiui.

Kaštonų žydėjimo šventė buvo organizuojama įgyvendinant projektus „Garsiname Kaštonų respubliką” ir “Kelelis artimas – kelelis tolomas”. Už finansinę paramą širdingai dėkojame Socialinės apsaugos ir darbo ministerijai, Raseinių rajono savivaldybei, LR seimo nariui G. Mikolaičiui, Raseinių rajono savivaldybės nariams R. Zubielai ir L. Bielskiui, UAB L klubo direktoriui V. Laurynui, už saugaus eismo priemones Lietuvos kelių direkcijai prie Susiekimo ministerijos.

2016 met_ s_km_s istorijos autor_ Ema Laurynait_

Išgyventi ir su meile perteikti monospektaklio „Sodinkime gyvenimo meilės medį” autorės V. Bakutienės žodžiai lai sudygsta kiekvieno šias eilutes skaitančio sieloje. „Visi turime tikslų, būtinų, tarp jų įsprauskime dar vieną – ne būti geresniam už kitą, bet būti geresniam už ankstesnį save, tuomet gal būtų lengviau nepasiklysti tarp kartais viliojančių menkaverčių dalykų… Ir tarsi pasitikrinti, ar neužmigęs manyje gailestingumo, atjautos jausmas…Palaiminga Ramybė apima visą kūną ir sielą, laimingas pasijauti atlikęs gerą darbą, paaukojęs savojo laiko, padėjęs kitam savo buvimu šalia, su atjauta ir meile kitą apkabinęs…”

Vilma Račkauskienė
Biliūnų kaimo bendruomenės pirmininkė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.