Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šlapios, bet saugios Joninės Šiluvoje (0)

2015-07-01 00:21 | Arvydas Nekrošius

f1

Nelepino šiemet Dievulis gerais orais Joninių nakties, bet ne veltui sakoma: „nėra blogo oro- yra tik blogas apsirengimas“. Taigi vadovaudamiesi šia liaudies išimtimi sugužėjo šiluviškiai į tradicinę Joninių šventę. Ir nors niūrus buvo oras- žmonių nuotaika buvo puiki. Buvo čia ir dainų, ir šokių, ir žaidimų, ir vedančiųjų pašmaikštavimų. Buvo ir loterija su daug vertingų prizų- tokių vertingų, kad bilietų netgi pritrūko. O kam visos paminėtos atrakcijos ne prie širdies buvo tai tas, kas mažesnis galėjo ant batuto pašokinėti, o kas didesnis- alučiu ir šašlykais pasimėgauti.

f2

Visame šitame dideliame šurmulyje dalyvavo ir speciali „saugumo komanda“, į kurios sudėtį įėjo žmogus, atsakingas už saugumą keliuose, medicininė pagalba ir jaunoji policijos rėmėja. Ši šauni trijulė ne tik aiškino kaip saugiai dalyvauti įvairiose rungtyse, bet priminė ir pagrindines saugaus eismo tiesas. Ir nors Joninių naktis yra pati ilgiausia bei šviesiausia, bet be galo stebuklinga, turinti daug pagundų ir reikalaujanti būti ypatingai budriems, nes kai galva apsisuka nuo paparčio žiedo ieškojimo, o kojos apsunksta nuo šokinėjimo per Joninių laužą apie saugumą daugelis tiesiog pamiršti. „Saugumo komanda“ gerai padirbėjo – ne tik patarė, priminė, pamokė, bet neturintiems ir priemones, garantuojančias saugų eismą išdalijo, kad nebūtų baisūs jokie pavojus, kurie gali tykoti grįžtant namo. Tuo labiau, kad į šventę susirinko ne tik pėsti, bet ir ratuoti.

f4

Taigi Šiluvos Joninės, nors ir šlapios, bet pavykusios- gaila tik, kad jų nuotaiką perduoti ir tinkamai užfiksuoti nepavyko, nes foto aparatui tiesiog tinkamo apsirengimo neradome.

f3

Bendruomenės pirmininkė Violeta Sinušienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.