Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šlapias saugaus eismo propagavimas (0)

2014-08-27 11:45 | Arvydas Nekrošius

Saugus plaukiojimas

VO Šiluvos bendruomenė „Aušrinė“ jau treti metai iš eilės didelį dėmesį skiria saugaus eismo gerinimui, eismo kultūros ugdymui, o tuo pačiu ir avaringumo mažinimui. Tuo tikslu dalyvaujame ir saugaus eismo konkurse, skirtame kaimo bendruomenėms. Kad saugaus eismo konkursas būtų įdomesnis, pritraukiantis kuo daugiau žmonių ir atkreipiantis jų dėmesį į saugaus eismo problemas mūsų visuomenėje, ieškome tam kuo įdomesnių priemonių ir būdų.

Saugus plaukiojimas

Šį kartą apie tai, kaip užtikrinti saugų eismą, kalbėjome plaukdami baidarėmis. Iš karto gal labai jau keistai atrodo saugus eismo propagavimas perkeltas ant vandens, tačiau tai tik pirmas įspūdis, nes vėliau ar ankščiau visi išlipame iš jo į sausumą.

Saugus plaukiojimas

Savo švietėjišką veiklą saugaus eismo klausimais pradėjome jau atvykę į baidarių nuomos punktą. Kadangi baidarininkai paprastai būną linksmi, aktyvūs, visuomeniški žmonės todėl mūsų dalijamas priemones ir patarimus saugaus eismo klausimais priėmė labai nuoširdžiai. Savo darbą, atlikę sausumoje, pasiskirstėme į dvi komandas ir išplaukėme saugaus eismo klausimais šviesti plaukiančiuosius. Trumpai pakalbinome visus besigrožinčius mūsų Dubysos krantais. Visuomet prisistatydavome kas esame, kokį projektą vykdome, kas mums padeda, ko siekiame, primindavome nors paprastas, banalias, bet būtinas tiesas apie tai kas užtikriną mūsų saugumą ir aišku apdovanodavome maža smulkmena, garantuojančia saugų eismą ar tai liemene, ar rankine ar atšvaitu.

Saugus plaukiojimas

Vakare parplaukę suvedėme rezultatus ir galime pasigirti, kad tokių aktyvių bendruomenių saugaus eismo klausimais kaip Raseinių rajone mažuma arba mes savo plaukimo maršrute kitų tokių nesutikome. Dauguma sutiktųjų iš kitų rajonų net nežinojo apie tokį vykdomą konkursą. Taigi saugaus eismo srityje dar yra daug neišartų dirvonų, dar reikia daug nuosekliai, sistemingai ir vieningai dirbti, kad išnaudotume visas galimybes, užtikrinančias mūsų ir kitų saugumą.

Saugus plaukiojimas

Mūsų nuomone šis renginukas tikrai pavyko. Gaila tik , kad tai ką darėme nuotraukose nelabai atsispindi, nes bijodami nuo trykštančių vandens purslų sugadinti foto aparatus daug ką neužfiksavome.

Bendruomenės pirmininkė Violeta Sinušienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.