Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

ŠILUVOS VIDURINĖS MOKYKLOS MOKSLEIVIAI DOMĖJOSI POLICIJOS DARBU (0)

2014-04-04 08:31 | Arvydas Nekrošius

Balandžio 3-ąją Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariate svečiavosi Raseinių rajono Šiluvos vidurinės mokyklos 10-12 klasių moksleiviai.

Prevencijos poskyrio specialistė Jurgita Čėsnienė svečius supažindino su Raseinių rajono policijos komisariato struktūra, pasakojo apie darbo su nepilnamečiais specifiką, aptarė dažniausiai moksleivių tarpe pasitaikančius netinkamo elgesio pavyzdžius: rūkymą, alkoholinių gėrimų vartojimą, supažindino su įstatymuose numatyta administracine atsakomybe.

Migracijos grupės specialistė Regina Pranckienė papasakojo apie Lietuvos Respublikos pilietybę ir asmens tapatybę patvirtinančių dokumentų – paso ir asmens tapatybės kortelės – išdavimo tvarką, galiojimą, naudojimą, atsakė į lankytojus dominusius klausimus. Moksleiviams ji priminė, kad pasibaigus dokumento galiojimo laikui, nepamirštų jo pasikeisti.

Operatyvaus valdymo poskyrio viršininkė Romualda Simanovičienė svečius supažindino su šio poskyrio pareigūnų darbo ypatumais, reagavimo į gaunamą informaciją apie įvykius bei teisės pažeidimus tvarką, sulaikytų asmenų laikymo sąlygas, atsakė į įvairius klausimus. Jaunuoliai smalsavo ilgalaikio ir trumpalaikio sulaikymo, budėtojų patalpose, iš arčiau susipažino su policijos kasdieniame darbe naudojama įranga, specialiosiomis priemonėmis, ginkluote, policijos sistemoje naudojamomis informacinėmis bazėmis, turėjo galimybę pamatyti, kaip Raseinių ir Ariogalos miestuose vaizdo kameromis fiksuojami įvairūs pažeidimai.

Susitikimo pabaigoje policijos pareigūnai palinkėjo mokiniams gerų pažymių, o šie pažadėjo gerai elgtis, kad policijos komisariate niekada nereikėtų „svečiuotis“ kaip teisės pažeidėjams.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.