Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluvos seniūnijos pastato atidarymas (0)

2014-08-15 16:42 | Airinas Jermolajevas

DSC04597

Rugpjūčio 14-ąją dieną, miesto svečiai, valdžios atstovai ir šiluviškiai rinkosi į Raseinių rajono savivaldybės administracijos Šiluvos seniūnijos pastato, po renovacijos, atidarymą. Šiluvos seniūnas Juozas Šlepas sakė, kad pastatą renuovoti reikėjo jau senei, tad ši valdančioji dauguma nieko nelaukdama nusprendė skirti pinigėlių pastato renovacijai.

Atidarymo pradžioje seniūnas, kartu su rajono vadovais, apvažiavo Šiluvos miestelį, aprodė gražiausiai tvarkomas sodybas, trūkumus kuriuos reikia būtinai išspresti norint, kad Šiluva taptų dar didesniu traukos centru.

Simbolinę, pastato atdarymo, juostelę perkipo rajono meras Algimantas Mielinis, administracijos direktorius Jonas Kurlavičius, Šiluvos seniūnas Juozas Šlepas ir „Raseinių statyba“ generalinis direktorius Siaulius Bekampis. Šiluvos klebonas Erastas Murauskas, palinkėjo gero darbo atnaujintose patalpose ir jas pašventino.

Šventėje dalyvavo ir sveikinimo žodžius tarė L. R. Seimo nariai: Edmundas Jonyla, Gintautas Mikolaitis, Darius Ulickas. Sveikinimo žodžius taip pat tarė įvairių partijų nariai, kitų seniūnijų seniūnai, įmonių direktoriai, tarybos nariai, Šiluvos gimnazijos direktorius, policijos komisariato vadovas, šiluviškiai ir kiti svečiai. Su gražiu ir įsimintinu jubiliejumi nuo tarybos narių, įmonių, įstaigų, seniūnaičių ir rajono seniūnų buvo pasveikintas Raseinių raj. administracijos direktorius Jonas Kurlavičius.

DSC04700

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.