Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluvos seniūnijoje aptiktas naminės degtinės fabrikėlis (0)

2014-04-30 12:57 | Arvydas Nekrošius

Naminė degtinė

Siekiant nustatyti neteisėtą namų gamybos stipriųjų gėrimų gaminimą, laikymą, gabenimą, aparatų jiems gaminti buvimo vietas bei užkardyti akcizais apmokestinamų prekių nelegalią apyvartą, balandžio 25 dieną Raseinių rajone, Šiluvos ir Pagojukų seniūnijose, buvo vykdomos prevencinės priemonės. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio pareigūnai lankėsi miškingose vietovėse, vienkiemiuose, mažiau patruliuojamose vietose.

Bevaikštinėdami po Šiluvos seniūnijos Šilų mišką, apie 12.30 val. prie Tvarkantės upelio šią seniūniją prižiūrintys apylinkės inspektoriai aptiko be priežiūros paliktas metalines talpas ir įrengimus, panašius į aparatus naminei degtinei gaminti. Dvi metalinės statinės bei dvi stačiakampio formos pakuros į vieną visumą nebuvo sujungtos. Apžiūrinėdami įvykio vietą, pareigūnai vienoje metalinėje talpoje rado apie 1600 litrų raugo. Jų savininkui naminukės pasigaminti neteks…

Beje, prie Tvarkantės upelio panaši „įranga“ randama jau ne pirmą kartą. Šių metų vasario 7-ąją prie to pačio upelio taip pat buvo aptikti be priežiūros palikti panašūs įrengimai. Raugo pareigūnai tąkart rado apie 2500 litrų.

Šiais metais Raseinių rajono policijos komisariate dėl neteisėto naminių stiprių alkoholinių gėrimų, nedenatūruoto ar denatūruoto etilo alkoholio, jų skiedinių (mišinių) ir aparatų jiems gaminti gaminimo, laikymo, gabenimo ar realizavimo pradėti 7 ikiteisminiai tyrimai. Iš apyvartos išimta 1026,9 litrų naminės degtinės, 12,5 litrų spirito, 8537,4 litrų brogos.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.