Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ nariai leidosi į Molavėnus (0)

2016-07-11 14:30 | Arvydas Nekrošius

molavenai

Liepos 6d. – Valstybės diena. Visi puikiai žinome, kad valstybė prasideda nuo kiekvieno iš mūsų. Mes esame svarbiausia jos grandis ir todėl privalome švęsti šią ypatingą dieną. Vadovaudamiesi tokiomis mintimis, VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ nariai leidosi į kelionę į Molavėnus. Kaip ir kiekvienais metais čia vyko Lietuvos himno giedojimas, o po to visų susirinkusiųjų laukė žymi Vinco Krėvės drama „Šarūnas“, kurią režisavo V. Rumšas.

Kelionės metu bendruomenės pirmininkė, vykdydama saugaus eismo projektą, organizavo viktoriną. Jos metu ir mažiems, ir dideliems buvo užduodami klausimai apie pėsčiuosius, dviratininkus, kelio ženklus ir kitus panašius dalykus. Džiaugiamės, kad mūsų bendruomenėje žmonės daug žino apie saugaus eismo taisykles, tačiau dar kartą jas priminti ir paprašyti jomis vadovautis kiekvieną dieną – visų mūsų pareiga. Ypatingai dėmesys buvo atkreiptas į eismo dalyvių saugumą tamsiu paros metu, šviesą atspindinčių priemonių būtinumą. Neabejojame, kad, laikui bėgant, ne tik patys tapsime saugesni keliuose, bet ir išmoksime saugoti vienas kitą.

molavenai

Pasibaigus viktorinai ir apdovanojus šauniausiuosius atsakinėtojus , pasiekėme kelionės tikslą. Atvykę į Molavėnus, grožėjomės nuostabia gamta, piliakalniais ir nekantriai laukėme renginio pradžios. Kartu su visais giedodami „Tautišką giesmę“ , patyrėme vieningumo jausmą, dar kartą įsitikinome, kaip stipriai mylime savo valstybę. Nors viso renginio metu dangus siuntė lietaus lašus į žemę, tai nei kiek nesutrukdė turiningai praleisti laiką, pasidžiaugti artimo žmogaus kompanija, apmąstyti, kokia brangi mums yra Lietuva.

VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ taryba

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.