Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluviškiai saugiai peržengė gimnazijos slenkstį (0)

2014-09-03 23:34 | Arvydas Nekrošius

Šiluviškiai saugiai peržengė gimnazijos slenkstį

Kai čeža lapai auksinio rudens, paukščių virtinės dangų graudina, o amžinai nepailstantis laikas praeitin nusiveda dar vieną karščiu alsavusią vasarą -pasibeldžia rugsėjo pirmoji. Visi kas su džiaugsmu ir nekantrumu, kas su nerimastingu jauduliu ir rūpesčiu širdyje vėl peržengia mokyklos slenkstį. Šiais metai šiluviškiams rugsėjo pirmoji ypatingai svarbi, nes jie peržengė jau ne mokyklos, o gimnazijos slenkstį. Pasidžiaugti šia švente į Šiluvos gimnaziją sugužėjo ne tik mokiniai, mokytojai, mokyklos aptarnaujantis personalas, bet ir didžiulis būrys svečių. Svečių tarpe buvo ir VO Šiluvos bendruomenės „Aušrinė“ atstovai. Kadangi bendruomenės gyvena su projektais ir iš projektų todėl ir šį kartą subtiliai į bendrą sveikinimų jūrą įpynėme projektą, skirtą saugiam eismui. Subtiliai todėl, kad labai daug postringauti apie rimtus dalykus per tokias iškilmes nepridera. Taigi sutarę, kad mokytojai pačiomis pirmosiomis dienomis papasakos vaikams kaip saugiai reikia elgtis kelyje, mes tik išdalijome su eismo saugumu susijusias dovanas, trumpai užsimindami apie jų svarbą. Direktoriui įteikėme plakatą primenantį, kad reikia būti saugiems kelyje ir šakotį papuoštą šviesoforo spalvos juostelėmis, gimnazijos kiemsargiams ir vairuotojams – liemenes, kad visur ir visada matomi būtų, valytojoms- rankines, kad išgrąžinusios gimnaziją, tamsiu paros metu grįždamos namo, matomos būtų. Pernai, vykdydami eismo saugumo projektą, suvieniję jėgas su mokykla, atšvaitais aprūpinome visus mokinius, tad šiemet atšvaitus kartu su dėžėmis saldumynų, linkėdami būti saugiems kelyje, įteikėme tik pirmokėliams ir paruošiamosios klasės mokinukams.

Šiluviškiai saugiai peržengė gimnazijos slenkstį

Manau, kad visų – tiek mokinių tiek mokytojų laukia ilga, sunki, bet įdomi ir nuotykių pilna kelionė ir po žinių šalį. Gimnazijos, žengiančios pirmuosius žingsnius, gyvenimo knygoje dar daug tuščių puslapių. Reikės juos visus prirašyti – darbais, širdimi ir žodžiu, kad noriai ją imtų skaityti tie, kurie dar tik ateis čia semtis žinių. Tad leiskit palinkėti, kad visi mokslo metai būna brandūs naujomis idėjomis, gražūs darbais, užmojais ir siekiais. Tegul visur ir visada visus Jus lydi sėkmė ir sutarimas. Gražių ir saugių mokslo metų.

Šiluviškiai saugiai peržengė gimnazijos slenkstį

Bendruomenės pirmininkė Violeta Sinušienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.