Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Šiluviškiai himną giedojo Molavėnuose (0)

2015-07-09 10:26 | Arvydas Nekrošius

Molavėnai

O gal Tėvynę reikia visą laiką
Lipdyt ir kurti, kurti ir lipdyt?
Nes jei sustoji tik – jinai ir miršta.
Taip, kurti visą laiką. Visą laiką!
(J. Marcinkevičius)

Jau gražia tradicija tapo VO Šiluvos bendruomenėje „Aušrinė“ minint Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo – Valstybės dieną organizuoti bendruomenės narių išvyką į Molavėnų piliakalnių kompleksą, kur vyksta renginys šiai svarbiai dienai paminėti. Vienas svarbiausių šios šventės akcentų – „Tautiškos giesmės“ giedojimas. Giedodami himną tokiame dideliame būryje pasijuntame lyg būtum didelės šeimos, didelio choro dalyviais, prisimename didingą Lietuvos praeitį, ilgaamžes valstybingumo tradicijas ir lyg iš naujo susiburiame, susivienijame. O juk Karalius Mindaugo pagrindinis tikslas ir buvo Lietuvos suvienijimas. Grįžtame iš Molavėnų lyg pasisėmę stiprybės iš tūkstantmetinės valstybės praeities, lyg iš naujo pamilę Lietuvą, kurioje gyveno mūsų protėviai, kurioje gyvename mes, kurioje gimė mūsų vaikai ir anūkai.

DSCF3720

Kadangi žinojome, kad šventė užsitęs ir grįšime jau sutemus tai į savo kelionę dar sumąstėme įpinti ir saugaus eismo renginuką. Tuo labiau, kad iš 50 važiavusių bendruomenės narių buvo ir tokių, kurie panašaus pobūdžio renginiuose nedalyvavę ir su bendruomene į tolimesnes keliones nevažiavę. Taigi priemones išdalijome tiems, kuriems jų tikrai reikėjo. Taip pat norime pasidžiaugti ir labai gera renginio organizacija, nes srautas tiek automobilių tiek žmonių buvo didžiulis, bet niekur nesigirdėjo barnių, nepagarbos vienas kitam ar kažkokių incidentų.

DSCF3728

Linkėdama ir toliau ugdyti savyje patriotizmą, branginti vyresniųjų ir jaunimo bendradarbiavimą, tęsti tradicijas ir papročius, viliuosi ir tikiu, kad susitiksime Molavėnuose ir kitais metais.

Bendruomenės pirmininkė V. Sinušienė

 

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.