Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Senjorų diena Lenkeliuose (0)

2014-07-22 10:58 | Arvydas Nekrošius

Lenkeliai

Senjorų diena turi tapti tradicine, – teigė į kelionę susiruošę Lenkelių kaimo bendruomenės senjorai ir aktyvistai. Prieš porą metų dalyvavę išvykoje į Nemakščius ir Molavėnus, šį kartą senjorai buvo pakviesti keliauti į Šiluvą ir Lyduvėnus. Tądien oras nelepino nei saule, nei šiluma, tačiau tai nesugadino pakilios iškylautojų nuotaikos.

Lenkeliai

Šiluvoje senjorai apsilankė Švč. Mergelės Marijos Gimimo bazilikoje ir Šiluvos Švč. Mergelės Marijos Apsireiškimo koplyčioje, išklausė įdomų pasakojimą Piligrimų informacijos centre esančiame muziejuje. Vėliau keliautojai gėrėjosi Šiluvoje įsikūrusios Rasos ir Juozo Šlepų kaimo turizmo sodybos statiniais ir dailiai sutvarkyta aplinka. Lyduvėnuose pravažiavę pro ilgiausią Lietuvoje geležinkelio tiltą, ekskursantai patraukė į miestelio centrą. Ten iš visų pusių apėję Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus bažnyčią, kapinaites, senus laikus menantį, tačiau dabar vienišą stovintį klebonijos pastatą, pasuko į namus.

Lenkeliai

Dera paminėti, kad kelionėje senjorai jautėsi itin saugūs, nes iš anksto Lenkelių bendruomenės pirmininkės Skaidrutės Žuvelaitienės buvo supažindinti su saugaus eismo taisyklėmis ir apdalinti atšvaitais. Tai projekto „Saugus eismas bendruomenėse“, kuriame dalyvauja ir Lenkelių bendruomenė, dalis. Saugaus eismo priemones padovanojo Lietuvos automobilių kelių direkcija.
Lenkeliuose keliautojus su duona ir druska pasitiko bendruomenės aktyvistės, Lenkelių bendruomenės tarybos narės ir jaunimas. Prie vaišių stalo skambėjo eilėraščiai, dainos, senjorai dalijosi prisiminimais apie tuos laikus, kai dabartiniame bendruomenės pastate veikė aštuonmetė mokykla ir joje mokėsi daugiau nei pusšimtis mokinių. Visų susirinkusiųjų nuomonė buvo vieninga – Senjorų diena kartu ir eismo saugumo projektas yra reikalingi.

Lenkelių kaimo bendruomenės narė
Jolanta Gudeikytė

raseiniai_lt

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.