Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Seminaras ”Laimingo Gyvenimo Raktas“ (0)

2014-09-21 22:30 | Arvydas Nekrošius

Seminaro akimirkos

Raseinių krizių centras bendradarbiaudamas su Raseinių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuru, Raseinių r. savivaldybe, Raseinių socialinių paslaugų centru, suorganizavo keturių seminarų ciklą „Laimingo gyvenimo raktas“ . Mūsų tikslas skleisti žinią rajono gyventojams. Tad per šiuos seminarus dalyviai ne tik daug sužinojo, bet įgavo praktikos kaip reikia harmoningai gyventi, kad einant per pasaulį jaustumei meilę, džiaugsmą ir entuziazmą veikti, kad viskas tiesiog tekėtų. 4 seminarai: “Tikrosios Laimės Pagrindai“, “Pagrindiniai Visatos Dėsniai ir Dieviškumas. Pasitikėjimo Galia.“, “Energingumo Esmė. Kaip Kvėpuoti, Maitintis ir Miegoti“, “YPATINGAS Streso Valdymas. Ką Daryti, Kad Nebūtų Ko Valdyti?“

Seminaras

Seminarų metu dalyviai sužinojo kas įtakoja mūsų tarpusavio santykius, finansus, sveikatos problemas. Pamatėme kur slypi viso to priežastys ir kas mums trukdo keisti savo gyvenimą. O pagrindinė priežastis, dėl ko žmonės gyvena nepatenkinti – tai nuolatinės abejonės ir nepasitikėjimas, sakė lektorius. Tai kelia didžiules įtampas, kas iššaukia psichines ir fizines ligas, išderina šeimą, sukuria skaudžią vienatvę, pritraukia krūvą finansinių problemų. Kas ir sukelia nepasitikėjimą savimi ir nepilnavertiškumą. Antros dienos seminare sužinojome apie Visatos dėsnius, apie tai, kad yra kažkas didesnio, aukštesnio ir nekintančio. Kai pažeidžiame Visatos dėsnius, atsiranda vidinė įtampa, todėl mes klumpame, kaltiname aplinką ir kuriame dar didesnes įtampas, kurių pasekoje trūksta energijos kažką keisti. O norint kažką pakeisti, trūksta ryžto, valios entuziazmo.

Seminaras

Daugumai atrodo, kad tai „normalu“ („nes juk visi taip gyvena“). Sužinojome kodėl gi trūksta energijos? Kur ji dingsta? Trečio seminaro metu sužinojome kaip teisingai kvėpuoti, maitintis, miegoti. Kokia yra energingumo esmė, kokie yra pagrindiniai žmogaus energijos šaltiniai, sužinojome kaip mes patys „nuvarome“ save iki nutukimo ar net iki sunkių ligų. Ketvirto seminaro metu išmokome kaip valdyti stresą. Ką daryti, kad streso neliktų mūsų gyvenime. Kaip tapti nesustresinama asmenybe. Kaip tapti žmogumi, kuris gyvena pilnatvėje ir dvasinėje ramybėje. Mokėmės kaip palaikyti harmoniją ir darną savo šeimoje. Išbandėme unikalų metodą, kurį sukūrė buvęs Rusų kosmonautų paruošimo centro vyriausias psichologas, profesorius, akademikas, daktaras Olegas Ždanovas. Tik šį metodą išmokę kosmonautai galėdavo išskristi į kosmosą. Nuostabaus lektoriaus Roberto Karvausko dėka mes gavome daug žinių, beliko tik jas pritaikyti praktiškai, o tai yra tikrai sunku, bet įmanoma. Tik sistemingai praktikuojant galima įgauti pasitikėjimą savimi, šeimoje palaikyti harmoniją ir tiesiog DŽIAUGTIS gyvenimu.

Seminaras

O kad seminarai davė daug naudos, rodė ir tai, kad seminarai vyko vakarais. Visi dalyviai ateidavo po darbo, seminaras vykdavo iki 22 valandos, tačiau niekas neskubėjo namo. Seminarų ciklo pabaigoje lektorius Robertas Karvauskas nuoširdžiai dalinosi savo patirtimi atsakinėdamas į dalyviams kylančius klausimus.

Seminaras

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.