Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Seminaras „Aš ir pokyčiai. Mano pasirinkimai ateičiai“ Raseinių miesto ir rajono moksleiviams (0)

2014-03-20 16:26 | Arvydas Nekrošius

Birute

ISM ir Raseinių rajono švietimo centras 10 – 12 klasių moksleivius kviečia į seminarą „Aš ir pokyčiai. Mano pasirinkimai ateičiai“. Seminaras vyks: 2014 m. kovo 24 diena, 14:00-15:30 val. Seminaras skirtas 10 – 12 klasių moksleiviams, kurie ieško atsakymų į šiuos klausimus:

  • Kas yra pokytis? Kas vyksta su manimi pokyčio metu?
  • Kas laukia manęs ateityje? Kokiems pokyčiams turiu būti pasiruošęs?
  • Kaip mano sprendimus veikia nuostatos ir įsitikinimai? Kada jie padeda, kada trukdo?

M. Gandi yra pasakęs „Būk pats tuo pokyčiu, kurį nori matyti pasaulyje“. Visi mąsto apie pasaulio pakeitimą, bet niekas nepagalvoja apie pokyčius savyje. Ir nutinka keistas dalykas, kai keičiuosi aš, keičiasi ir aplinkiniai.

Praktinį seminarą ves: Birutė Ruplytė, ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto vyr. lektorė SM Executive School konsultantė. Verslo administravimo ir organizacinės psichologijos magistrė. Organizacijose veda mokymus personalo valdymo, vadovavimo temomis, sertifikuota darbui su Inscape Publishing (JAV) personalo vertinimo ir mokymo metodikomis. Elektroninio vadovėlio „Bendravimo psichologija“ nuotolinėms studijoms autorė, verslo atvejų (angl. case study) bendraautorė. Vadovų magistrantūros studijų Žmogiškųjų išteklių valdymo modulio lektorė.

Seminaras vyks Prezidento Jono Žemaičio gimnazijoje (Kalnų gatvė 3, Raseiniai, aktų salėje)
Seminaras yra nemokamas.
Būtina registracija! Užsiegistruoti galite čia: registracija į seminarą

Daugiau informacijos el.paštu bs@ism.lt arba tel. (8 615) 89614

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.