Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Savivaldybėje vyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavo UAB „Raseinių šilumos tinklai“ (0)

2014-02-21 10:06 | Arvydas Nekrošius

Savivaldybėje vyko spaudos konferencija, kurioje dalyvavo UAB „Raseinių šilumos tinklai“ direktorius Stanislovas Bartkus. Konferencijoje buvo pristatyti „Raseinių šilumos tinklų“ įgyvendinami projektai, jų nauda rajonui ir kiekvienam gyventojui, atsakyta į žurnalistų klausimus. UAB „Raseinių šilumos tinklai“, gavusi įmonės valdybos ir Raseinių rajono savivaldybės tarybos pritarimą bei suderinusi su Valstybine kainų ir energetikos kontrolės komisija, 2013 m. liepos 5 d. pateikė paraišką ir verslo planą „Ariogalos m. katilinės rekonstrukcija pastatant 3 MW biokuro katilą“ ir 2013 m. birželio 25 d. – „Raseinių rajono centralizuoto šilumos tiekimo tinklų modernizavimas diegiant šiuolaikines technologijas“. 2013 m. spalio mėnesį Ūkio ministerija ir VšĮ Lietuvos verslo paramos agentūra, įvertinusios šias paraiškas ir verslo planus, pripažino esant būtina juos finansuoti ES lėšomis (intensyvumas iki 50 proc.).

Projekto „Ariogalos m. katilinės rekonstrukcija pastatant 3 MW biokuro katilą“ vertė yra 2,8 mln. lt, ES dalis –1,4 mln. lt. Projekto „Raseinių rajono centralizuoto šilumos tiekimo tinklų modernizavimas diegiant šiuolaikines technologijas“ vertė – 1,79 mln. lt, ES dalis – 894 tūkst. lt. Abiejų projektų įgyvendinimas planuojamas 2014 metais, jei tik nesutrukdys viešųjų pirkimų procedūros.

Įgyvendinus projektą „Ariogalos m. katilinės rekonstrukcija pastatant 3 MW biokuro katilą“ bus pastatytas 3 MW galios biokuro katilas, įrengtas biokuro sandėlys, ir taip bus užtikrintas šimtaprocentinis biokuro naudojimas Ariogalos mieste. Tuo pačiu demontavus 2004 m. statytą 1,5 MW biokuro ariogališkių katilą, atlikus jo testavimą ir kapitalinio remonto apimtis, jis bus perkeltas į mažesnį gamybinį padalinį.

Įgyvendinus projektą „Raseinių rajono centralizuoto šilumos tiekimo tinklų modernizavimas diegiant šiuolaikines technologijas“ bus atnaujinta 1963 metrai šiluminių trasų:

  • Raseiniuose – 1281 metras,
  • Ariogaloje -316 metrų,
  • Viduklėje – 366 metrai.

Šių abiejų projektų įgyvendinimo svarbiausias naudos vartotojams faktorius ir tas, kad šios investicijos šimtu procentu yra vykdomos ES ir Savivaldybės lėšomis ir iškart, tik pradėjus eksploatuoti, duos tiesioginę naudą vartotojams.

rst

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.