Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Savaitgalį vyks antrosios žirgų lenktynės (0)

2016-05-09 15:30 | Arvydas Nekrošius

zirgai

Lietuvos lygiųjų žirgų lenktynių sostine tapęs Raseinių hipodromas rengiasi priimti dar vieną būrį žirgininkų. Jau šį savaitgalį vyks antrosios sezono žirgų lenktynės. Susižavėję pirmosiomis, Raseiniuose vėl lankysis žirgų augintojai iš Lenkijos.

„Pirmą kartą lenktynėse Lietuvoje dalyvavę lenkai džiaugėsi ir atmosfera tribūnose, ir kova trasoje, ir pergalėmis, tad jie entuziastingai priėmė dar vieną mūsų kvietimą atvykti“, – džiaugėsi renginio organizatorė Evelina Kolbasnik.

Iššūkį lenkų treniruojamiems žirgams mes ir pirmose lenktynėse dar nematyti, ir jau pergalės skonį patyrę lietuvių žirgai. Tarp jų – raseiniškio Edvino Kubiliaus auginamas Verona Lad žirgas. Jis pirmose lenktynėse nugalėjo 1400 m distancijoje.

Gegužės 15 d. vyksiančiame renginyje vėl bus organizuojami šeši bėgimai, iš kurių trys – greičiausių žirgų pasaulyje – grynakraujų jojamųjų veislės. Dviejuose bėgimuose dalyvaus žemaitukų veislės žirgai, o ne itin pavykusį arabų veislės žirgų bėgimą pakeis įvairių veislių žirgų bėgimas.
Organizatoriai teigia įvertinę pirmojo renginio rezultatus ir žiūrovams žada dar kokybiškesnį reginį.

„Šiek tiek koreguojame bėgimų nuostatus, o tai turėtų padidinti kovą tarp žirgų, – žadėjo E. Kolbasnik. – Be to, vėl siūlysime dalyvauti loterijoje spėjant, kuris žirgas nugalės. Tik šį kartą koeficientai ir kartu galimi laimėjimai bus didesni. Na ir šį savaitgalį garso technika tikrai nebe pakiš kojos.“

Antrosiose sezono lenktynėse bus ir daugiau atrakcijų – vaikus linksmins profesionalių klounų kompanija, lankytojai turės galimybę pajodinėti žirgais ir poniais, o lankininkų klubas „Perkūno strėlė“ suteiks galimybę išbandyti šaudymo iš lanko pramogą.

Visa tai – šį sekmadienį 15 val. Raseinių hipodrome, kuris yra vienintelis Baltijos šalyse, galintis organizuoti tarptautines lygiąsias žirgų lenktynes.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.