Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Saugaus eismo giraitėje sužaliavo ąžuoliukai (0)

2015-06-04 22:33 | Airinas Jermolajevas

019-20560Lietuvos automobilių kelių direkcijos prie Susisiekimo ministerijos inicijuota Saugaus eismo giraitės sodinimo akcija pavyko. Sėkmingai prigijo ir sužaliavo Gruzdiškės kaime balandžio 11 d. pasodinti visi 60 ąžuoliukų, skirtų kiekvienai Lietuvos savivaldybei. Raseinių seniūnijos seniūnas Rolandas Klusas dar prieš kelias savaites nerimavo – ar tikrai ąžuoliukai sužaliuos, ar kiekvienam užteko pavasario drėgmės, ar visi akcijos dalyviai taisyklingai pasodino medelius? Bet medeliai, kaip ir pridera oriems ąžuolams, pavasario viduryje dar gerokai pagalvoję, gegužės pabaigoje išleido gražius liaunus lapelius. Gruzdiškės bendruomenės pirmininkė Danguolė Klusienė sako, kad ąžuoliukų giraitė ypač gražiai atrodo naktį, kai ją apšviečia pravažiuojančių automobilių šviesos ir nakties tamsoje suspindi atšvaitukai, priklijuoti prie medelius sutvirtinančių kuolelių.

020-20561

   Birželio 3 d. ąžuoliukų giraitę apžiūrėjo Raseinių rajono savivaldybės mero pavaduotoja Gitana Rašimienė, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Jonas Kurlavičius, Raseinių miškų urėdijos Miškų urėdas Antanas Kilčauskas, Raseinių rajono policijos komisariato viršininkas Kęstutis Užemeckas. Jie pasidžiaugė, kad graži bendruomeninė akcija ir puošia aplinką ir skatina neužmiršti saugaus elgesio kelyje. Giraitės pradžioje yra pastatytas stendas, kuriame aprašyta, kaip vyko giraitės sodinimas, kas joje dalyvavo, o nuotraukose yra įamžintos gražios šio renginio akimirkos.

027-20562
Raseinių seniūnija kartu su bendruomene stengiasi prižiūrėti ir puoselėti giraitę – jau du kartus nupjauta pievelė, nuolat renkamos šiukšlės, kai jas nuo kelio atpučia vėjas. Džiugu, kad padarėme didelį gerą darbą ir papuošėme Gruzdiškės kaimą. Dabar galime laukti, kol ąžuoliukai paūgės ir atėjusiesiems į giraitę bus gera klausytis pačių rankomis pasodintų medelių ošimo.

IMGP6490-20565

Loreta Sirvidienė, Žemės ūkio ir kaimo plėtros skyriaus vyr. specialistė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.