Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

RŪPINTIS EISMO SAUGUMU TAPO TRADICIJA (0)

2014-08-28 10:01 | Arvydas Nekrošius

Biliūnai

Artėjanti mokslo metų pradžia įpareigoja dar kartą prisiminti apie visas įmanomas savisaugos priemones, užtikrinančias visų eismo dalyvių saugumą.

Raseinių rajono kaimo bendruomenė „Biliūnai“, besirūpindama savo ir aplinkinių kaimų gyventojų saugumu kelyje, ketvirtus metus iš eilės dalyvauja Lietuvos automobilių kelių direkcijos organizuojamame konkurse „Saugus eismas bendruomenėse 2014“. Todėl graži, rugpjūčio 23 d. popietė sukvietė biliūniečius į saugaus eismo renginį. Priminti saugaus elgesio kelyje taisyklių renginio organizatoriai pakvietė Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato Prevencijos poskyrio tyrėją Henriką Zabotką. Pareigūnas renginio dalyvius supažindino su įstatymais ir kitais teisės aktais, kuriuose numatytos priemonės visuomenės saugumui ir viešajai tvarkai užtikrinti, papasakojo apie prevencines priemones, kuriomis siekiama mažinti nusikalstamumą ir padėti apsisaugoti gyventojams nuo įvairaus pobūdžio nusikaltėlių: sukčių, vagišių, viešosios tvarkos pažeidėjų. Taip pat renginio metu buvo ženklinami bendruomenės narių dviračiai, žoliapjovės ir kitas turtas. Tyrėjas kalbėjo apie eismo priežiūrą ir kontrolę, supažindino su kelių eismo dalyvių taisyklėmis ir taikomomis nuobaudomis, priminė naujas saugos eismo taisykles dviratininkams.

biliunai

Šiltas ir glaudus renginio dalyvių ir policijos pareigūno bendravimas – ne tik teigiami įspūdžiai ir emocijos, bet ir atsakomybės už savo ir kitų eismo dalyvių saugumą didinimas bei nelaimių kelyje prevencija. Smagu, kad kaimo bendruomenė „Biliūnai“ neabejinga saugumui kelyje ir organizuoja tokius renginius, kuriuose noriai dalyvauja policijos pareigūnai. Raseinių rajono policija visada pritaria tokioms iniciatyvoms ir glaudžiam bendravimui, stiprinančiam tarpusavio pasitikėjimą, saugumą kelyje ir gyvenamojoje aplinkoje.

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.