Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Rezultatyvūs pareigūnų reidai raseinių rajone (0)

2014-04-24 14:11 | Arvydas Nekrošius

bak

Siekiant išaiškinti ir užkardyti prekybos viešosiose vietose ir turgavietėse taisyklių, akcizais apmokestinamų prekių laikymo, naudojimo, gabenimo ar realizavimo tvarkos bei viešosios tvarkos pažeidimus, balandžio 19 dieną Raseinių rajone buvo vykdomos tikslinės prevencinės priemonės. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Raseinių rajono policijos komisariato pareigūnai domėjosi, ar Raseinių ir Ariogalos miesto turgavietėse prekiaujantys asmenys laikosi prekybos viešosiose vietose ir turgavietėse taisyklių reikalavimų, tikrino galimai akcizais apmokestinamų prekių nelegalia apyvarta besiverčiančius asmenis, taip pat buvo stebimos jaunimo susibūrimo vietos. Priemonės metu pas du asmenis rastos kontrabandinės cigaretės, vieną iš jų – ir kontrabandiniai degalai, vienas nesilaikė prekybos viešosiose vietose taisyklių, penkiems piliečiams surašyti protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus, dviem moterim surašyti protokolai už rūkymą prie mokyklos.

Apie 9.30 val. patikrinę 74-erių ariogališkio H. M. garažą, pareigūnai rado 40 pakelių cigarečių BOND STREET ORIGINAL SELECTION su rusiškomis banderolėmis ir apie 120 litrų skysčio, turinčio dyzelino kvapą. Vyras paaiškino, kad degalus įsigijo savo reikmėms, tačiau įsigijimo dokumentų pareigūnams nepateikė, nes jų neturėjo. Raseinių rajono gyventojui dėl neteisėto akcizais apmokestintų prekių disponavimo pradėtos dvi administracinės teisenos. Degalų mėginiai perduoti ištyrimui.

Tikrindami Raseinių miesto prekyvietėje prekiaujančius asmenis, pas 50-metę L. K. policininkai rado 30 pakelių cigarečių FEST su baltarusiškomis banderolėmis. Dėl akcizais apmokestinamų prekių laikymo, pažeidžiant nustatytą tvarką, pradėta administracinė teisena.

Raseiniuose, Stoties gatvėje, ant šaligatvio, šalia parduotuvės MAXIMA, pareigūnai pastebėjo vaismedžių ir vaiskrūmių sodinukais prekiaujantį vyrą. 41-erių A. K. prekiavo neturėdamas Raseinių miesto seniūno leidimo ir tam neskirtoje vietoje. Vyrui surašytas administracinio teisės pažeidimo protokolas.

Kartu su Raseinių Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos specialistais pareigūnai tikrino, ar maisto prekėmis turguje prekiaujantys asmenys laikosi maistą reglamentuojančių teisės aktų nuostatų. Rasti nedideli trūkumai, kuriuos nurodyta ištaisyti. Pareigūnai taip pat bendravo su asmenimis prekiaujančiais naudotais elektros prietaisais, dviračiais ir kitais daiktais, tikrino, ar jie turi dokumentus legaliai prekybai turgavietėje. Visi prekeiviai tokius dokumentus turėjo. Taip pat su jais kalbėta apie asmenis, galinčius verstis vogtų daiktų prekyba, nelegalia veikla. Dalinti prevencinio pobūdžio lankstinukai.

Prevencinės priemonės metu pareigūnai bendravo su prekybos centre MAXIMA esančios UAB TOP SPORT lažybų punkto, picerijos „Trolių pica“ ir UAB „Lietuvos aludariai“ darbuotojais. Jiems pareigūnai patarė ką daryti, jei girti asmenys viešoje vietoje elgiasi netinkamai, kokia taikoma atsakomybė, kokios pagalbos gali sulaukti iš policijos pareigūnų. Taip pat lankytasi Raseinių miesto autobusų stotyje, jos prieigose bei TAXI automobilių aikštelėje, mokymosi įstaigų teritorijose, buvo stebima viešoji tvarka bei vykdoma kitų teisės pažeidimų prevencija.

cig

policija

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.