Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Respublikinis bendruomenių sąskrydis (0)

2014-07-14 10:43 | Airinas Jermolajevas

10487602_667007916707986_1277141077161922929_n

Liepo 12-ąja įvyko respublikinis kaimo bendruomenių sąskrydis Ariogaloje, dalyvavo 17 rajonų, raseiniškiai, kaip visada pasirodė šauniai:Raseiniai buvo įsikūrė „Vasaros pievoje“, vyko burtai, loterija, uždavinėjome klausimus, daug dalyvių, visur dalyvavome, buvo tikrai smagu. Organizatoriai nuoširdžiai dėkoja visiem kurie prisidėjo prie gražesnės šventės: Gėluvai – už palapinę ir visą organizavimą, Kaulakiams – už kiemelio apipavidalinimą,Ramonams ir Dumšiškiams – už šeimininkavimą, gražų stalo ruošimą, Viduklei – už labai skanius koldūnus ( ilga eilė rikiavosi prie jų), Gynėvei -už šokėjus, kurie pasirodė sąskrydžio atidaryme,Verėduvai – už kiemelio muzikantus, Norgėlams- už dalyvavimą konkurse -„Atgal į gamtą“, Milašaičiams ir Palūkščiui už košę bei stalus, Palendriams – už girą, Katauskiams už didelį sūrį, Betygalai – už sumuštinukus, Raseinių seniūnui R.Klusui- už saldumynų dėžę, Pagojukų seniūnui A.Valantinui- už šašlykus, Grajauskams – už pagalbą prie loterijos. Raseinių kiemelį aplankė rajono meras Algimantas Mielinis ir mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Į sąskrydį taip pat atvyko Raseinių r. sav. tarybos Ūkio plėtros komiteto nariai: R.Zubiela, D.Kaupaitienė, G.Šulinskas, V.Macijauskas. Sąskrydžio atidarymo metu jie į sceną atnešė didelį sūrį, o mums kiemeliui padovanojo pintinėlę gėrybių. D.Kaupaitienė perdavė LR Seimo nario E.Jonylos linkėjimus.Vėliau dar sąskrydyje lankėsi LR Seimo narys D.Ulickas. Vakare visi sveikinome VVG pirmininką Vincą Blinstrubą su artėjančiu gimtadieniu. Puiki, graži ir pilna įspūdžių šventė, neišbaidė net lietus.

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.