Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso laureatai (0)

2016-01-08 19:32 | Arvydas Nekrošius

Gruodžio pabaigoje Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokinius pasiekė džiugi žinia. Sužinojome, kad Trečiajame respublikiniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Apšerkšniję mūsų žiemos“ net trys dailės studijos mokiniai bus apdovanoti diplomais ir prizais už puikius savo piešinius. Šiame konkurse dalyvavo jaunieji piešėjai iš Klaipėdos, Vilniaus, Šiaulių, Ukmergės, Utenos, Vievio, Lazdijų, Panevėžio, Rokiškio, Alytaus, Kaltinėnų, Šilalės, Švenčionėlių, Domeikavos, Raseinių.

Buvo paskelbtos trys šio konkurso temos: Lietuvos gamtos grožis žiemą, gamtos vaizdavimas; eilėraščių, pasakų ir knygų apie žiemą iliustravimas; etninių Kalėdų, Trijų karalių šventės ir jų simboliai. Konkurso tikslai ir uždaviniai- skatinti vaikus daugiau domėtis mūsų tautos etninėmis tradicijomis, Kalėdų šventinio laikotarpio papročiais; padėti vaikams dažniau pažvelgti į gamtos grožį žiemą; paskatinti mokinius daugiau skaityti pasakų, lietuvių ir užsienio autorių eilėraščių, istorijų, pasakojimų, kurių pagrindinė tema- žiema; suteikti vaikams progą išreikšti savo įspūdžius piešiant, tapant, kuriant koliažus ar kita.

Mokinių piešinius vertino kompetentinga komisija, kurią sudarė profesionalūs dailininkai, Vilniaus dailės akademijos dėstytojai, dailės mokytojai – metodininkai, bibliotekininkai.

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos trys laureatai:

  • 4-6 m. amžiaus grupėje II vietą laimėjo Žemyna Bulotaitė už piešinį „Sniego karalienė“.
  • 7-9 m. amžiaus grupėje III vietą laimėjo Gabrielė Paulauskytė už piešinį „Apsnigę medžiai“.
  • 10-12 m. amžiaus grupėje I vietą laimėjo Justinas Mižutavičius už piešinį „Šalta žiema“.

Sausio 6 d. vykome į Vilnių , kur VCUP renginių ir pramogų centre vyko trečiojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių konkurso „Apšerkšniję mūsų žiemos“ laureatų apdovanojimo šventė. Susirinkusiuosius linksmino menų studijos „Linksmos spalvos“ trijų karalių personažai, gitara grojo Roman Gorodeckij. Renginio metu dalyviai galėjo pasidaryti karaliaus karūnas ir pasipuošti jomis.

Aplankę Vilniaus kalėdinę eglę , pasidairę po sostinę, atsiėmę diplomus ir prizus linksmi grįžome namo.
Esame dėkingi Raseinių rajono kultūros centro administracijai už suteiktą galimybę nuvykti į Vilnių ir sudalyvauti jaunųjų dailininkų pagerbimo šventėje.

Raseinių kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Straipsnio žymos:

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.