Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Renginiai Vasario 16-tai Kalnujuose (0)

2021-02-23 11:49 | Gitana Martinavičienė

Vasario 16 –oji – kiekvieno lietuvio širdyje didžiulė šventė. Kalnujuose jau turime gražią tradiciją surengti viktoriną „Ką žinau apie Lietuvą?“ Geldos taurei laimėti. Šiais metais ši viktorina buvo virtuali. Malonu, kad dalyviai jungėsi iš visos Lietuvos, turėjome dalyvę net iš Kaliningrado srities. Klausimai buvo įvairūs. Prisiminėme istoriją, gamtą, sportą, muziką, kino filmus, net populiariausius vaikų vardus. Viktorinos pabaigoje iškilo diskusija, kiek truko partizaninis karas prieš sovietus. Tai parodo jog žmonės domisi istorija, praeitimi ir nori apie tai kalbėti. Kova tarp dalyvių vyko įnirtinga. Įsiverždavo į priekį tai vienas tai kitas dalyvis. Tačiau nežymia pergale nugalėjo Rytis Radavičius iš Raseinių ir jam atiteko pagrindinis prizas. II vietoje liko Roberta  Kumžienė iš Klaipėdos ir III vietoje kalnujiškis Arminas Myniotas, dabar gyvenantis ir dirbantis Kaune. Juos pasieks atminimo dovanėlės. Ačiū Arminui Survilai už paruoštus klausimus ir Simonai Survilaitei už pravestą viktoriną.

Mažieji taip pat neliko nuskriausti. Jie visą mėnesį siuntė darbelius konkursui „Piešiu aš Lietuvą“. Trys vaikai: Nerija, Juozapas ir Gabrielė, surinkę daugiausia patiktukų, apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.

Už lango šviečia saulė. Nuo stogų tyso krištoliniai varvekliai. Sniego patalai apkloję medžius ir žemę. Atrodo, kad dailininkas nutapė tokį grožį. Tačiau tikroji menininkė čia žiema. Ir žmogui, kai supa begalinis grožis, širdyje džiaugsmas. Ačiū Tėvynei, kuri mums padovanojo gyvenimą be skausmo, ašarų, vergovės ir kančių. Branginkime, saugokime ir mylėkime gintaro žemę.


L.Banienės
RRKC Kalnujuose kultūrinių renginių organizatorės

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.