Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Rašinių konkursas „Lietuvos narystė NATO: reikšmė ir dešimties ateinančių metų misija“ (0)

2014-02-27 12:20 | Arvydas Nekrošius

nato

Pažymint Lietuvos narystės NATO dešimties metų sukaktį Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados Vilniuje viešųjų ryšių skyrius kartu su naujienų portalu The Lithuania Tribune skelbia šiai progai skirtų rašinių konkursą.

Konkurso tema yra „Lietuvos narystė NATO: reikšmė ir dešimties ateinančių metų misija“. Šiuo konkursu atkreipiamas dėmesys į tvirtus NATO aljanso ryšius bei skatinamas kūrybiškumas, vizija ir jaunimo įsitraukimas į visuomeninę veiklą. Bendromis pastangomis siekiame suteikti jauniems žmonėms platformą išsakyti savo mintis, būti išgirstiems ir dalyvauti pilietinės visuomenės diskusijoje.

Konkurso vertinimo komisijai, sudarytai iš JAV ambasados atstovų ir JAV-Lietuvos programų dalyvių, pirmininkaus „Lithuania Tribune“ vyr. redaktorius Ruslanas Iržikevičius. Rašiniai bus vertinami atskirose moksleivių ir studentų kategorijose.

Abiejose kategorijose nugalėtojais paskelbti rašiniai bus publikuojami naujienų portale „Lithuania Tribune“. O po penkis geriausių rašinių iš kiekvienos kategorijos autorius pakviesime dalyvauti Lietuvos narystės NATO dešimties metų sukakties renginyje Lietuvos karinių oro pajėgų bazėje Šiauliuose, susipažinti su šiuo metu NATO oro policijos misiją vykdančiais JAV kariais ir net pasimatuoti naikintuvų F-15 pilotų uniformą.

Norinčiuosius dalyvauti konkurse, kviečiame iki 2014 m. kovo 5 dienos siųsti rašinius anglų kalba elektroniniu paštu WebEmailVilnius@state.gov Konkurso taisykles galima rasti http://goo.gl/iUISbz

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.